#11 Hasan Şaş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: #11 Hasan Şaş

Hasan ile nikah tazelenecek

Yönetimimiz, Hasan Şaş’ın yüzünü güldürdü. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan tecrübeli futbolcu için yönetim önemli bir adım attı. Sarı kırmızılı camiada, Hakan Şükür, Hakan Ünsal ve Bülent Korkmaz’ın sessizce takımdan ayrılmalarının ardından, "Sıra Hasan’a mı geldi?" sesleri yükselirken yöneticiler emektar oyuncularıyla sözleşme yenilemek için kolları sıvadı.

Sezon başında geçirdiği sakatlık sonrası nisan ayına kadar sahalardan uzak kalacak olan Hasan ile yönetimin ocak ayının ortasında masaya oturacağı öğrenildi.

Galatasaray’ın iki önemli ismi Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel, "Biz Hasan’ı bir yere bırakmayız. Ondan vazgeçemeyiz" dediler.

Kaynak: Hürriyet

Acaba kaç sene?

Hem kaptanımız olarak lazım bize hem de sağ kanat açğını kapatmak için. İyileşen kendine gelen bir Hasan sağ kanatta kimseye forma vermez.

Hemşehrim kalsın tabi :D Takımdaki en büyük Galatasaray'lıdır.Ne yaparsa yapsın bundan şüphe edeceğim son kişidir.Ölüsü bile kalsın takımda.Hasan Şaş'ım Hasan Şaş'ım fenere ...:D

Ne Jübilesi ya..ben onu daha 6 Sezon Galatasaray da görmek istiyorum...Roberto Carlos dan neyi eksik kocum benim beee...Bir Numara bu adam Bir Numara...

Maç başı olarak sözleşme imzalanırsa kabulümdür. Hiç sevmem zaten kendisini Galatasaraya yakışmayan bir futbolcudur

1 numaralı adamım Hasan Şaş, daha nice şampiyonluk vcdlerimizde başrol oynayacak. Onun gibi Galatasaraylıyı zor bulursunuz. Zaten yönetim, iç transferde onun da kontratını uzatmayı düşünüyormuş. Uzatın en az 3 yıl daha.:)

valla 2005-2006 sezonu unutulmaz tabi o ruh yeter... benim avatarımda yazıyor galatasaray ruhumuz tek burcumuz diye.. ama gelgelelim, ruhlar aleminde de yaşamıyoruz :D :D :D

Üst Alt