#11 Hasan Şaş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: #11 Hasan Şaş

hasan şaş oynamasın yedek kulübesinde dursun takıma yararı olmassa bişey bilmiyorum adam takımı ateşliyo hırslı en önemlisi gerçek bir galatasaray lı

hasan sas kadar bu takimda galatasaray sevgisi ile oynayan oyuncu yoktur yaptigi hirs ,agresiflikler bu yuzden.Baska takimda oynasa boyle olmaz,ben cok seviyorum hasani

bence bu seneye girişte en iyi oyuncumuzdu iyi oynuyordu zaten adamda aşırı hırs var yenilgiyi hazmedemiyor sözde degil özde dogustan galatasaraylı gencleri cok iyi ateşliyor araya pula bakmıyor bu adamı cok seviyorum inşallah gondermeye kalkmazlar medyanın gazına gelip yorum yapmayalım adam cok yi bu yasda bile tek yanlışı hakemlerle aşırı oynuyo işte napsın oda hırsdan kaynaklanıyo

O mucizevi sampiyonluktaki gozyaslarini hatirlayinca kalbimde yeri dahada buyuyor hasanin.Birde mac devam ederken gol haberi gelince en yakinindaki kayserili futbolcuya sarilip sonra numaralinin onunde kosmaya baslamisti...Super bir adam

Valla cok ozledim Hasani.Sabriden daha iyi sag bekti.hem hirslim,mucadeleci.4 oyuncu ile sozlesme yeniledigimizde gozlerim Hasanida orad aradi.Galatasaraya yaptigi katkilar tartisilmaz.O mucize sampiyonluktaki gozyaslarida unutulmaz.insaaalh en yakin zamanda sozlesmeyi uzatiriz.

2-3 hafta sonra takımla çalışmalara başlayabilecekmiş..Haydi Hasan,haydi kaptan çabuk dön..Çok ihtiyacımız var sana şu dönemde..

Hasan Sas, sen ayrısın... sen oldummu isler cok farklı... bi gelsen artk yau...

Aynen Emir,aynen.

news_manset_resim_01_HasanSas011.jpg

:ka05:

Üst Alt