#11 Hasan Şaş - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: #11 Hasan Şaş

Ya sakat sakat emekli olacak nerdeyse. Artık aramızda görmek istiyoruz Lincoln Kewell yokken olsaydı oyuna canlılık gelirdi. Özellikle sağ kanat iyice boşaldı ya:(

Hasan'ın sahada ki psikopat tavırlarını bile özledim kötüde oynasa asla pes etmeyen tarafı yok mu bitiriyor beni özlettin kendini Hasan anlaşılan bu sene göremeyeceğiz seni!

Hasan'ın sahada ki psikopat tavırlarını bile özledim kötüde oynasa asla pes etmeyen tarafı yok mu bitiriyor beni özlettin kendini Hasan anlaşılan bu sene göremeyeceğiz seni!

Sizler böyle derseniz öteki takımların taraftarları ne demez? Bence gayet normal sahada yaptıkları hakem kararları ve fauller beni bile ekran başında ya da tribünde sinir krizine sokuyorsa Hasan'ın az bile yapıyor.Ümit Karan Sivas maçında başını önüne eğmeseydi biraz bağırsaydı sarı kartla yırtardı ama masum çocuk gibi durursan herkes hırpalar.Hasan 1-2 haftaya kalmaz sahada ve şampiyonlukta çok büyük payı olacağından şüphem yok.

Dün sahada olsaydı Selçuk Dereli hastanede bitirirdi maçı.

Keşke olsaydı da bitirseydi.İnsandır yazık bile demem artık o kadar nefret ettim böylelerinden.Küfürden çok daha fazlasını hakediyor bunlar.Keşke Hasan değil de içimizden biri olsaydı o zaman hastanede olmak için dua ederdi ;)

O bu takımın büyük kaptanı.Yalnız geçen yanlış hatırlamıyorsam Telegol'deydi Hasan sezonu kapattı dediler.Doğrumu acaba?

Telegol geçenlerde Lugano gitti demişti ama Lugano hala Fener'de:D Kayseri maçı tam Hasan Şaş'a göreydi gerçekten de :D

Hasan'ın futbolunu ne kadar sevmesem de, Galatasaray şu anda ona ihtiyaç duyuyor. O haksız kartlardan sonra, takımı ateşleyen adam çıkmadı. Arda Turan bu görevin altından kalkamıyor malesef. Hasan gibi bir oyuuncu girio, pres yapıp gerekirse sert oynayıp, haksızlığa karşı bir duruş sergilemesi gerekiyor.

Üst Alt