#12 Luksa Andric - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#12 Luksa Andric

Cevap: #12 Luksa Andric

Kaçan serbest atışları ve hücum faulü saymazsak mükemmel ötesi oynadı. Kendisine her fırsatta sallayanlar bir zahmet gelip 2 kelime yazsınlar.

Ayakları çabuk ve pick & roll'lerde çok başarılı.Ancak topu pota altında civarında aldığında kuvvetli bir şekilde potaya gidemiyor.Güçlenmesi gerekli biraz.Sert pota altına karşı zorlanır.iyiydi bugün.Umarım fundamental bilgisinin yanına sertlik de ekleyebilir.O zaman durdurulması en zor oyuncuların başında gelecektir.

Bazi sacma sapan zorlayarak İŞler yapmasan gÜzel olacak. Uzatmalarin adamiydin. Ama yeterkİ zorlamaya kalkma.

Yemin ediyorum dayaklıksın.Her maç bir anlamsız hücum,2 de savunma faulün var.Gel vazgeç şunlardan.Sana çok ihtiyacımız var.

Bize geldikten sonra kendini en çok geliştiren oyuncu, ve gelişime açık sürekli öğrenen birisi.faul problemi var ama zamanla onunda üstesinden geleceğine inanıyorum.

Andric mükemmel girdi bu sezona. Hep daha iyiye giden bir Andric seyrettik iki senedir daha da iyi olacak inşallah. Şu saçma faulleri de yapmasa mükemmel olacak gerçekten. Euroleague'de 6 sezonu bu arada. :tiphat:

fenerbahçe kupa maçında ve ilk EL maçımızda kritik zamanlarda çok kritik basketler soktu.

tamam takımda bir çok oyuncuyu seviyorum ama andriç farklı geliyor.

Fiziği mükemmel, guard'larla uyumu güzel, çember altında iyi bir bitirici, oyununda tabiki eksikler var örneğin savunma sertliği ve cabuk faullemesi, orta mesafe şutu gibi gerçi Cibona'da iyi atıyordu orta mesafeyi hatta ligde %40'ın üstünde ucluk yuzdesi oldugunu hartırlıyorum, bu yonü bizde gerilesede, avrupa'nın ELİT pota altı oyuncusu olma yolunda emin adımlarla devam ediyor.

Üst Alt