12 mayıs saldırısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

12 mayıs saldırısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Unutturmayız
628203cc45d2a051587adf2e.jpg

Fenerbahçe'nin ezikliğini ve kaybedişlerini biliyorsak, yine aynı tarih olan 12 Mayıs'ta 1 şampiyonluk daha kaybedeceklerdir.

Haydi! Tarih tekerrürden ibarettir!

saldırı anlarının videosu niyeyse yok - sahaya atlayanı kitlemişler işte.

biber gazı patlama sesi falan yazmış bide - o ses baya baya maytap sesi gibi bir şey.

nasıl politikleştiriliyor bu anlamlandıramıyorum.

Şikeciye şikeci, hırsıza hırsız, teröriste terörist denmeyip üstüne mağduru oynabildikleri için ülke bu halde. fb de bunun en güzel örneklerinden bir demet

Unutmayın tabi, nesilden nesile anlatın sahanızda kaldırılan kupayı. Topçulara saldır, stadı yak, polis araçlarını ters çevir, dükkanların cam çerçevelerini indir, sonra "polos bobor gozo kollondo". Siz unutsaniz biz unutturmayiz zaten.

Bugün fanatik bir febeli arkimin dogum günü, kalktığım gibi sahasinda kupa kaldirma videosu gonderdim dg kutlu olsun kanka diye mesela. Hâlâ ses yok. 😆

ya dayı bsg aptal herifler, sahaya girdiniz, polislere vurdunuz, çıktınız polis otobüsü yaktınız.
Sizin bu mallığınızdan artık bıkkıntı geldi ya, yok olun da kurtulalım

benim anlamadığım, bunlar resmi sitelerinden açıklama yapmadı mı, "kupa bu maç sonu kaldırılacak" diye?

kendileri istedi. kupa stada geldi.

eee gs kazanınca, çamura yattınız kabak gibi.

ortalığı yakıp yıkan da kendi taraftarınızdı işte ağlaya aağlaya zuhahaha.

bu da mı kumpas oldu şimdi :d

benim anlamadığım, bunlar resmi sitelerinden açıklama yapmadı mı, "kupa bu maç sonu kaldırılacak" diye?

kendileri istedi. kupa stada geldi.

eee gs kazanınca, çamura yattınız kabak gibi.

ortalığı yakıp yıkan da kendi taraftarınızdı işte ağlaya aağlaya zuhahaha.

bu da mı kumpas oldu şimdi :d
Geçmişteki rezilliklerinin hepsini Fbye oynanan bir oyunmuş gibi göstermeye başladılar. Doğru haberleri ve videolarıda sildiriyorlar zamanla. Bi ara Denizli Fenerbahçe maçının özetini bile bulamamıştım hiçbir yerde, Aziz sildirtmis.

Denizlispor karşısında şampiyonluk vermeleri kendi malliklari ama şimdi şike teşvik kumpas oldu.
3 temmuz şike yaptılar, yakalandılar, kumpas oldu.
12 Mayısta çok net hatırlıyorum, maç Kadıköyde olduğu için kupa gelsin istediler, 2 takımda kabul etti. Sonrasında Fbliler olay çıkardı, kupa kaldırma kabul edilmedi, bizim takimda soyunma odasından çıkmadı kupa alınmadan. Cumhurbaşkanı ile görüştü Abdurrahim Albayrak, öyle kupa alındı. Asıl kumpas buydu, suların açılıp ışıkların kapandığı stadta biz kupamızı aldık. Taraftarsa stadı yaktı, polis arabası devirdi, onlarida yaktı.

Seneler sonra bunlar hep mağduriyet olarak hatırlanacak ama. Çünkü güzel bahane buldular feto diye, bütün başarısızlıklarını onlara yıkıyorlar. Halbuki sen o savcilari kulübüne üye yapıp maç yaptın. Sen hapisten çıktığında ilk arayan tebrik eden kişi feto.. daha ne olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt