#13 Alex Telles - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fransa ikinci liginden gelen adam kadar futbolu bilmiyor, onun kadar kendine güvenmiyor. Zaman kaybı, acilen Carole monte edilmeli takima

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

carole oynadıgı maclarda göz dolduruyor. neden bu adama şans verilmeyip sürekli telles'te ısrar ediliyor ?

bom bos bir bek kardesim bunun baska acıklaması yok. gitsin fransa 2'de 1-2 yıl pissin sonra bize gelsin.

burası anaokulu degil.

ne garip milletiz, sol bek telles, sol acik sneijder. Ne bekliyorsunuz, üstellik gollerin birisi obür taraftan geldi. Sabri ye dalin, burda bari iki metre top sürebilen adama degil. Roberto carlos degil, ama orta yapsa nolcak, burak bire bir de bile atamiyor, cikip kafa gol mi cakacak 3 kisinin arasinda, top kazandini bile görmedim.

Satılması büyük hata olur. Şu an Carole övenler nedense ilk maçlarında Telles'i "dünyanın en iyi sol beki" yapmıştı.

7M resmen bedava. 22 yaşında bir potansiyelli oyuncuyu en az 13-14M'ye satmamız lazım. Piyasa çok yükseldi artık bu fiyatlara oyuncu bulmak çok zor.

Bu adam ileride yıldız olur mu bilmem de bizde kalırsa bir halt olmayacağı gayet açık. Para ediyorken elden çıkarmak gerek. Ama önce Dursun ve Hamza'dan kurtulmalıyız elbette.

CNa9L3vWwAAZ2VT.jpg

Son sayfalardaki yorumlara bakarsak hamzo ve abbas gayet yerinde bir iş yapıp mancini hocamızın da kıyağıyla 9myi kulübümüze kazandırdılar. HO.

Kiralık falan değil bildiğin satılmış gibi görünüyor.
++ Sebebi Kaptaki açıklama: ''2016-2017'' sezonunda UEFA şampiyonlar ligi gruplarına katılmaya hak kazanması halinde ...

Gitsindi zaten biz geliştiremeyiz onu çünkü bizde herşey günlük değişiyor...oturmuş bir takımda kendini gösterebilir..
Haa ama bu inter mi?bence değil..
Valencia ya da sevilla gibi takımları hakediyor ve oradan sıçramanın son noktasını yapabilir.
Neyse menejeri düşünsün bunları banane amk gazetesi bizim takımın içne edilmiş herbir kalesi zaptedilmiş oturup halime ğlayım ben

Hicbir zaman begenmedim ne defansini ne ofansini o fizikle hicbir halt yiyemez...ama piyasasi vardi ve bizim yonetim yine bir mallik yapti1 milyon kiralik bedel kazandi opsiyon kullansalar ucuza gitcek kullanmasalar elimizde kalcak

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt