#13 Alex Telles - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EDnJV9.jpg

#kralex #melo
Birkaç yorumu daha mevcut instagramda. Adam gibi adamlar!

Ya ne alakasi var sacma sapan beklenti icine giriyorsunuz. Herkesin hayati Galatasaray degil. Daha atar atmazsa da cani sagolsun. Sneijder de atmadi, ne yani bosuna mi sevdik?

Biraz anlayis.

Telles,Melo nasıl atmış anında ? Oda atsın zor bir şey değil

Hadi vakit bulamadı vs desem gitmiş Chelsea'nin saçma sapan maçını konuşmuş aynı vakitlerde

İşte bu yüzden Chelsea efsanesi ama Galatasaray simgesi bile olamayacak bir isim.Taraftara güzel oynuyor ama şu saatten sonra atarsa da hiç içinden geçerek atmadığından eminim

Telles,Melo nasıl atmış anında ? Oda atsın zor bir şey değil

Hadi vakit bulamadı vs desem gitmiş Chelsea'nin saçma sapan maçını konuşmuş aynı vakitlerde

İşte bu yüzden Chelsea efsanesi ama Galatasaray simgesi bile olamayacak bir isim.Taraftara güzel oynuyor ama şu saatten sonra atarsa da hiç içinden geçerek atmadığından eminim

Drogba zaten Galatasaray tarihindeki iyi oyunculardan biri ama efnsaesi simgesi değil. Böyle bir düşüncede olan var mı bilmiyorum. Tam da bu yüzden böyle bir kutlama yapmış ya da yapmamış olmasının bir önemi yok bence. Mesela Elmander, Drogba'dan daha fazla şey ifade ediyor benim için.

Ama Drogba'nın bu formayı giymesi de kuşkusuz büyük keyifti.

Kendisinden bir şey paylaşmasını beklemiyorum, kendisine de taraftar tarafından ekstra bir sevgi beslenmesini de garip karşılıyorum. İyi ki geldi, çok güzel anlar yaşadık diyorum; ama Chelsea maçında yaptığı hareketlerle benim için gelip giden herhangi bir yıldız futbolcu statüsüne düştü.

edit: Drogba'dan bahsediyorum.

İçin rahat edecekse sen öyle inanmaya devam et ne diyim

Bence Galatasaraylıların büyük çoğunluğu benim gibi düşünüyor.Her şey açık ve ortada
Olm ne anlatiyon cidden sacmaliyon. Kim hangi konuda ne düsünüyor, ne oldu? Sana simdi batan veya seni rahatsiz eden nedir onu bile cözmüs degilim.
Adam tebrik mesaji atmis ister begen begenme ama öyle önceden yargilayici sekilde konusmak ne alaka? Bu kulüpte oynadi diye mesaj mi atmak zorunda? Asil dua et mesaj atiyor adam, yine unutmamis tebrik ediyor. Drogbanin ismi tüm türk kulüplerin üstündedir dünya sartlarinda. Drogba gibi marka Galatasarayi tebrik etmek zorunda degil.
Roberto Carlos Fenerde fln oynadi, görüyonmu bugün Fener hakkinda mesaj attigini? Manasiz sekilde sorun yaratiyon simdi de baska yerlere cekiyon.

Üst Alt