#13 Dany Achille Nounkeu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Dany Achille Nounkeu

Sakatlanmadan önce oynadığı son 8 maçta Antep gol yememiş ve 7 Nisan'da sakatlanmış ve sezonu kapatmış gayet iyi bir istatislik.Danny'nin oynadığı 28 maçta 24 gol yemiş Antep sezon başındaki şike olaylarının getirdiği ciddiyetsizlik ve Tolunay Kafkas'ın takımdaki otoritesini kaybetmesiyle oluşan yenilgi serisi'de yapılacak eleştirilerde dikkate alınmalı.Hikmet hoca geldikten sonra müthiş bir çıkış yakalanmış,bizden sonrada en az gol yiyen takım Gaziantepspor. Danny Nounkou'nun kalitesi ortada geçen seneki kupa maçlarındaki performansı falan ortadaydı, çok kaliteli bir stoper hızlı ve güçlü Ujfalushi'nin de seneye futbolu bırakacağı göz ardı edilirse ve Servet'in gittiğini düşündüğümüzde takımdaki savunma rotasyonuna rahatça girebilecek bir isim gibi duruyor Semih ve Ujfayı kesebilme konusunda Servet'e nazaran daha güçlü bir isim ve buda tatlı bir forma rekabeti olacağının habercisi kaliteli bir transfer.

Dany transferini beğenmeyenlerin tamamı takıma sağlayacağı katkıyı değil de oyuncunun kariyeri/ismini göz önüne alanlardır.

Açık ve net.

Ujfalusi 2 milyon bonservis ve yillik 2.5 milyon'a gelmisti sanirim.

Dany ise yillarca bu takimda oynayabilecek bir isim ve yilligi 1 milyon

Tsl ye göre iyi futbolcudur Dany. kısa zamanda takıma alışıp Şampiyonlar liginde oynayamayız diyenlere karşı kalitesini gösterecektir.

28 maçta 7 sarı kart görmüş bence çok iyi bir oran.

kötü transfer diyenleri yazın bir tarafa maçlar başlayınca reis lafını en çok kullanan isimler olacaklar.

Dany ligin en iyi defanslarindan biri. ayrica maliyeti her acidan ucuz ve katki sagliyacaktir.

sempatik zenci miz takıma hayırlı olsun. uzun süreler başarılı olacaktır. 2 sezonda Gaziantepe çok katkı sağlamıştır.

Tek kelime ile skandal ...Düşünüyorum bu adam neden alındı diye hiç bir mantıklı cevabını bulamıyorum yabancı semihten iyi değil ujfalujiyi asla kesemez alternatif olarak düşünsen ujfaluji sakatlanan bir adam değil ve istikrarlı ve bu adam afrika kupasına gidecek ...Forvetede Herve Tum u aldıkmıydı çampiyins ligde ünal başkan istediği başarıyı yakalabilir yürü be başkan ...

Tek kelime ile skandal ...Düşünüyorum bu adam neden alındı diye hiç bir mantıklı cevabını bulamıyorum yabancı semihten iyi değil ujfalujiyi asla kesemez alternatif olarak düşünsen ujfaluji sakatlanan bir adam değil ve istikrarlı ve bu adam afrika kupasına gidecek ...Forvetede Herve Tum u aldıkmıydı çampiyins ligde ünal başkan istediği başarıyı yakalabilir yürü be başkan ...

not ettim

TSL de adam gibi alınacak en sağlam defans oyuncusunu almışız hala laf edenler var.Serdar Kesimalı mı alsaydık yada Bekiri ? Egemen mi rahatlatacak sizi ? Saçma sapan kazma bir yerli alsak mutlu mu olacaktınız ?

Üst Alt