#13 Dany Achille Nounkeu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Dany Achille Nounkeu

Engin gibi olacagini zannediyorum. Beklentiler minimum seviyede. Performansi ile etkileyecektir bir coklarini.

Bence Engine göre daha iyi Beklentileri var Forumdaki kisilerin sadece benim okudugum 10 -15 kisi felan begenmemis ,nedenini biliyorum ama söylemek istemiyorum

81% Basarili olur demis

19 % olmaz demis

Önümüzdeki 7-8 sene defansın bel kemiği olur.

Açıkcası Antepte gördüğüm ilk anda bu nasıl bi adam demiştim.

Geldiği takıma bakmayın Avrupa'nın iyi defans oyuncularından bir tanesini aldık.

Gerçekten yaşayacağımız başarı hikayesinin başrollerinden birinde olur.

nokta transfer, ilk transfer nokta oldu

6-7 adam daha alirsak nokta, kimse tutamaz hakemler dahil

Yıllar sonra Şampiyonlar Ligi'ne "hedeflerle" gidecek bir takımın yabancı kontenjanını daha önemli oyunculara ayırmasını beklerdim.

Sezonun büyük bölümünde yedek oturacak bir oyuncuya 3.5 milyon Euro bonservis verecek kadar cömert davranabiliyorsak eğer geçen sezondan beri tam olarak doldurulamayan, eksikliğini şiddetle hissettiğimiz ve transfer listesini en tepesinde bulunması gereken kanat, forvet gibi mevkilere de 10+ milyon Euro falan ayırmış olmalıyız herhalde. Ama yok, biz önce geçen sezon şampiyonlukta aslan payına sahip olan oyunculardan biri olan Melo'nun yıllık ücretini indirmekle uğraşalım.

Tanım olarak: 1 milyon Euro civarı düşük bir ücret karşılığında alınsaydı ses çıkarmayacağım ancak son yıllarda buna benzer transferleri (Yiğit, Riera, Sercan, Stancu vs.) de işin içine kattığımda Galatasaray'ın transfer mantalitesini ciddi derecede sorgulamama sebebiyet veren transfer. Hayırlı olur umarım.

Geçen yıl Fener'in Kadıköy'de Antep'i 90+4'te bulduğu golle yendiği maçta çok iyi oynamıştı.

Onun haricinde de pek fazla izlemedim.Ama milli takımda oynamaması soru şareti.

Çok doğru bir transfer. Şimdi hem Uijfaluji-Semih'e 1-2 sezon boyunca alternatif olarak iyi bir stoper sahibi olduk. Yani bundan şikayetçi olmayacak vs. Hem kendisinden bekleneni verirse, Uijfaluji 1-2 sezon sonra takımdan gittiğinde Semih ile beraber uzun yıllar defansta değişilmez ikili olabilirler.

Çok doğru bir transfer. Şimdi hem Uijfaluji-Semih'e 1-2 sezon boyunca alternatif olarak iyi bir stoper sahibi olduk. Yani bundan şikayetçi olmayacak vs. Hem kendisinden bekleneni verirse, Uijfaluji 1-2 sezon sonra takımdan gittiğinde Semih ile beraber uzun yıllar defansta değişilmez ikili olabilirler.

Ujfalusi sezon sonu birakabilecegeni açikladi

Üst Alt