#13 Diana Taurasi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Diana Taurasi

Cevap: #13 Diana Taurasi

Pondexter'a küfür edilince bayağı bir hoşuna gitti o an kafasından geçenleri anlayabiliyorum.:)

Eurolig'de bu haftanın da Mvp'si oldu,bu sezon ikinci oluyor.

23 sayı 5.5 ribaund 3.5 asist ortalamaları var ama işin görünmeyeni ve daha güzeli takımı sahiplenmesi.

Bayan basketbolun da canlı olarak izledim ve galiba izleyebileceğim en iyi Basketbolcu... Büyüksün Dee.........

Onu tanımlayan en sevdiğim cümle;"Kadın basketbolunun Messi'si".Çok şanslıyız çokk!Umarım uzun yıllar izleriz takımımızla,şampiyonluklar kazanırız Türkiye'de ve Avrupa'da, resmen topu eline her alışında heyecan veriyor.

bu kadın uzaylı. başka birinin bırak senden daha iyi olmasını, senle başka oyuncuyu kıyaslayan kişinin aklından sorunu vardır.

Yine çok büyük oynadı gerçi Seimone'un da geçen sene bu salonda buna benzer bir performansı vardı.:)

Kendisine tek set çizemiyoruz ama 33 sayı tebrik ederim.

Bütün atışlarını kendi yarattı müthişti yine. Kendisine maç boyu küfür eden eziklere de 33 sayıyla kapağı taktı :tiphat:

377515_10150490703165269_218864095268_11290061_216084897_n.jpg

Maç sonu üçlüye geldiğinde heyecan yaptırdı ama tam öğretmemişler,sağ olsun bayağı güldük.:)

Geldiğinde olumsuzdum ama en çok çırpınan,takımı sahiplenen o kadına yazık ediyoruz.

Üst Alt