#13 Diana Taurasi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Diana Taurasi

Cevap: #13 Diana Taurasi

işte taurasi bu. o pondexter senin b.kun olamaz. ama 2 mactır yıldız yaptık ne yazıkki. sen motive oldugun zaman 3 kişinin üzerinden atarsın okadar eminim senden. ama seni sinirlendirmek gerekiyor öncelikle.

Mücadelen için teşekkürler.Tüm maç sakat sakat,hiç çıkmadan oynadın.Keşke senin insan olduğunu farkedemeyen çapsızlar olmasaydı başta.

Bayan basket formaları satılıyorsa, arkasına adına yazdırıp alacağım. Hatırası olsun, önümüzdeki yıl bu koç burada olursa, büyük ihtimal kendisi olmayacaktır.

40 dakika PG oynadı be.

Biraz dinlenebilirdi.

Ama dinlendirmediler.

Muhtemelen son kez Galatasaray formasını giydi Taurasi.

Ona kariyerinde bundan sonra başarılar.

Ha belki bir mücize kalır ama sanmıyorum.

Ben olsam kalmazdım..Dünya'nın en iyi kadın basketçisi olarak bir zavallının koç olduğu bu takımda..Bir yönetici çıkıp Avrupa'nın en iyi hocasını getireceğiz gitme falan demesi lazım..

kusura bakma başına koç ciye ceyhunu vermişler 1 senen boşa gitti. ama seneye gene kal bu takımda. şu kadını göndermezler umarım. bu kızı gönderip ceyhunu tuttarlarsa yazıklar olsun.

Diana Taurasi UMMC Ekaterinburg'da

Dün bir umut insallah bizi yaniltir da takimda kalir demistik ama olmadi. Taurasi, daha önceden anlastigi Rus ekibi UMMC Ekaterinburg'a imzayi atti.

Yolun acik olsun Dee...

her ne kadar bazen aşırı şahsi oynamandan rahatsız olduysam da yinede hırsın,bize kattıkların,gösterdiğin mücadelen için cok cok teşekkürler taurasi..keşke kalsaydın diyorum,artık bunun üstüne ceyhuna en kalitelisinden 1 kilo hint kınası göndermek lazım..

Kendisine yüksek ücretle tekrardan teklif yapılmış.

Taraftarı maça gelmeyen,3 saatlik deplasmana 15 saatte gidebilen,teknik ve idari kadronun bu kadar yetersiz olduğu bir yerde kalır mısın Diana? Yoksa zu Ekaterinburg?

Ceyhun kalıcaksa dandik yabancılar iye oynayalım, paraya gerek yok, hatunlarda adını kirletmesin böyle.

Üst Alt