#13 Emre Taşdemir - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

Bu yine arada kaynayıp kalmış bizde ya ahahhshs Vallahi beklentim yok ihtiyaç halinde 15-20 dk idare et ve sakatlanma yeter

İlginçtir bu sene henüz sakatlanmadı. Sakatlanmadığı müddetçe şu takımın en iyi sol beki bu arkadaş. Ama işte iki maç oynasa 2 ay yok. Güvenilmez. Ama kaptı rotasyonu gibi duruyor şimdilik. Sebebi de Aanholt'un yetersiz performansı ve yabancı sınırı. Bakalım bu yıl belki sakatlanmazsa ilk 11 bile olabilir. Çok iyi sol bek ama işte herkes biliyor üst üste 2 maç oynasa 3. maçta 65. dakikada atacağı bir deparda sakatlanıp yerini başka birisine bırakacağını.

İlginçtir bu sene henüz sakatlanmadı. Sakatlanmadığı müddetçe şu takımın en iyi sol beki bu arkadaş. Ama işte iki maç oynasa 2 ay yok. Güvenilmez. Ama kaptı rotasyonu gibi duruyor şimdilik. Sebebi de Aanholt'un yetersiz performansı ve yabancı sınırı. Bakalım bu yıl belki sakatlanmazsa ilk 11 bile olabilir. Çok iyi sol bek ama işte herkes biliyor üst üste 2 maç oynasa 3. maçta 65. dakikada atacağı bir deparda sakatlanıp yerini başka birisine bırakacağını.
Sakatlanmadı çünkü kadro dışıydı. :D

Sezon başı Süleyman Luş ile beraber dört ve beşinci sol beklerdi. Bir anda kadroda kaldı, yarın bir maçta 11'de bile olabilir. Sakatlık yaşamayıp düzenli performans vereceğine inanan biri yok sanırım ama başarırsa yıllarca anlatılacak bir hikâye olur kendisi adına. Benim böyle bir ümidim yok.

Emre süratli bir oyuncu top tekniği de çok iyi, bindirdiğinde çok iyi ortalar keser ama işte bize Emre'nin bindireceği bir alan bırakmıyor rakipler. Bize Emre gibi süratli oyunculardan ziyade oyun aklı olan oyuncular lazım örnek Saracchi gibi. Saracchi'nin oyun bilgisi üst düzeydi mesela oraya Ergün Penbe gibi bir adam şu an cuk oturur. Bulabilirsek öyle bir oyuncu kaçırmamamız lazım özellikle de Ocak transfer döneminde almamız şart.

Üst Alt