#13 Sergen Yalçın - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O sakatlansaydı, bu kovid olsaydı durumlarını geçelim.

nası geçion olum aradaki fark 16 olsa neyse. Fark 6. Taylanı oynatmıyor die hocaya laf ediliyor 3 maç üst üste oynamadı 1i kart cezası 2si cowit. Kart cezasını geçtim de milli takımda cowit kapmasını geçelim diyemezsin. Cowit normal bi durum değil çünkü herif pozitif çıktı mı kafadan 10 gün yok. Belki hiç semptom yok ama adamdan yararlanamıon. Mostafaya da oldu kılınça da yakın zmnda. 6 p farkta bundan nasıl bahsedilemez anlamıom. Geçen sene stadta transfer şov yapıp bütün yarı bişey oynamadan ocağı bekleyelim denmesini kim savunabilir. Ama bu sezon apayrı saçma sapan bişi. Böyle bi şeyi herhangi bir yabancı hocaya versen uok sağol der İstemem der. Yapmayalım. Bu kadar da herşeyden hocamızı sorumlu tutarak haksızlık etmiyelim.

Tjk saha içi saha dışı her türlü hak etti yaw. Ve sergen burada tebrik edilecek birinci kisi olabilir. O sakatlansaydı, bu kovid olsaydı durumlarını geçelim.

Sezonun ilk yarı kadrosu bizden iyiydi. Ikinci yari transferlerle bizim kadro daha iyi duruma geldi bana gore. Tek fark kalite sahaya yansımadı bir türlü. Ve hoca muazzam derecede formsuz. Garip garip atılmaları ve yedigi cezalarda cabası. Taraftarı yoruyor artık bu halleri. Kendisi de bayağı yıprandı bence bu sezon

Ben başkan olsam, çalmaya değil hizmet etmeye, emek vermeye gelmiş olsam sezona yorulmuş ve calistigi yonetimi de yoran bir hocayla baslamak istemem.

Artık emekli olması lazım ama devam etmek istiyor sanırım
Tam takımla oynayamadığın ortamda neyin kadro kalitesini kıyaslıyorsun?

1 hafta bile yoktur herkesin sağlam olduğu.

En iyi oyuncularından zaten sezonun yarısında faydalanamadın.

Bizim 2 sezondur korona sonrası yaşadığımızı yaşayan başka takım yok, umarım olur da görürsünüz nasıl çöktüklerini.

nası geçion olum aradaki fark 16 olsa neyse. Fark 6. Taylanı oynatmıyor die hocaya laf ediliyor 3 maç üst üste oynamadı 1i kart cezası 2si cowit. Kart cezasını geçtim de milli takımda cowit kapmasını geçelim diyemezsin. Cowit normal bi durum değil çünkü herif pozitif çıktı mı kafadan 10 gün yok. Belki hiç semptom yok ama adamdan yararlanamıon. Mostafaya da oldu kılınça da yakın zmnda. 6 p farkta bundan nasıl bahsedilemez anlamıom. Geçen sene stadta transfer şov yapıp bütün yarı bişey oynamadan ocağı bekleyelim denmesini kim savunabilir. Ama bu sezon apayrı saçma sapan bişi. Böyle bi şeyi herhangi bir yabancı hocaya versen uok sağol der İstemem der. Yapmayalım. Bu kadar da herşeyden hocamızı sorumlu tutarak haksızlık etmiyelim.
Aboubakar sakat suan. Cenkte sezonu kapattı. Adamlar hatayı 7leyip geçiyor mesela. Larin de sakatlanmisti bi ara. Bunu sadece bireysel beceriyle acıklayıp geçemeyiz. Gecen hafta oyun planında da degisiklige gitti herif. Yani bu tür krizleri de yönetebilecek meziyeti var gibi duruyor. Josef covid olsa sampiyonluk giderdi diyebiliyor musun sen? Ben soyleyemiyorum bunu.

Hicbir sey olmazsa hakem iteliyor diyoruz ztn. Bu kdr desteklenen takim oyuncular olmasa da hakemle gotururdu herhold. Yoksa bir terslik olur bu işte reyz. Ztn hakemi de hesaba katarak saha ici saha disi dedim

Tüm takim saglamken de hocanin oyuncu tercihleri tartisilmiyor muydu yanlis mi hatirliyorum.

Hatta hoca dogru 11le ciksin diye bazi topcular sakatlansin/covid olsun ceza alsin diye bekleyenler vardi(ben de yapmisimdir kesin)

Forma adaleti/oyuncu tercihleri
Malzeme uygun 1 ana plan belirlenmemesi/ikinci planimizin olmamasi

Ve çok net olarak takimin iyi hazirlanmamasi

Gecen sezonun ilk devresini hafizamdan silersem hocaya gecen sezon icin laf edemem ama bu sezon yuksek oranda hocaya yazar.

Bu antrenman kamp mevzusunun + garabet oyun sisteminin/sistemsizliginin degismeyecegine inandigim icin istifa etsin istiyorum

Hakkimizda hayirlisu

Tam takımla oynayamadığın ortamda neyin kadro kalitesini kıyaslıyorsun?

1 hafta bile yoktur herkesin sağlam olduğu.

En iyi oyuncularından zaten sezonun yarısında faydalanamadın.

Bizim 2 sezondur korona sonrası yaşadığımızı yaşayan başka takım yok, umarım olur da görürsünüz nasıl çöktüklerini.

Abartiyor musun acaba biraz yaw. Tam kadro maçlar hatirliyor gibiyim ben transferlerden sonra. Etebonun 11de oynayip taylanin yedek bekletildigi, mohemedin onyekurunun yedlinin sahada oldugu maçlar var knk. Tam kadrodan kastın ölü falcaonun yokluguysa haklisin. Fegin yokluguysa, adam ztn komple salmis vaziyette artik dikkat edersen sans bile vermiyor hoca.

pirlo'nun kitabı kadar güçlü bir literatür olmasa da bu yıl mhk ve pdfk'nın kendisine sağladığı kolaylığı anlamak için önemli bir dostluk bağı olarak gözüküyor.

1620052943803.png

Abartiyor musun acaba biraz yaw. Tam kadro maçlar hatirliyor gibiyim ben transferlerden sonra. Etebonun 11de oynayip taylanin yedek bekletildigi, mohemedin onyekurunun yedlinin sahada oldugu maçlar var knk. Tam kadrodan kastın ölü falcaonun yokluguysa haklisin. Fegin yokluguysa, adam ztn komple salmis vaziyette artik dikkat edersen sans bile vermiyor hoca.

Falcao ile Feg'i çöpe atıyorsak bizim kadromuzun neresi iyi oluyor?

Ayrıca her mevzuyu Sergen - FT ikileminde değerlendirmenizde saçmalık.

Bakalım mesela şu iyi kadroya :

Muslera - Ligin en iyi kalecisi diyor herkes ki bu maaşlarla ligde şampiyon olacağız diye kalması da ayrı saçmalık ya neyse. Sezonun yarısında yoktu.

Falcao - Sezonun yarısında yoktu.

Feghouli - Sezonun yarısında yoktu.

Onyekuru - İkinci devrenin yarısında yoktu.

Omar - Yedlin - Yarım sezon kaçırdılar ikisini toplam tek adam saysak bile.

Sarachi - 3 aydan fazla sakat kaldı.

Daha sayarım da gerek yok, bunların hepsi önemli oyuncular ama hatta bizim takım için en önemli adamlar.

Zaten açık ara en çok covid vakası çıkan da biziz 2-3 maç diye diye kaç maça eksik çıktık. Açıp bakabilirsin tam kadro maçımız var mı yok mu diye.

Olayı diğer taraftan değerlendiriyorum :

Aboubakar - 5 ay oynamasaydı

Ghezzal - 5 ay oynamasaydı

Rosier - Bir yılbaşı akşamı suratında havai fişek patlasaydı.

Josefle, sol bekleri, kanatları falan da sık sık üst uyluk sakatlıkları yaşasaydı beşiktaş şampiyon mu olacaktı yani? Nah olurlardı.

FT kötü sezon geçirdi, Sergen iyi sezon geçirdi olayı bu eksenden çıkarıp değerlendirdiğimizde de Beşiktaş bizden her türlü daha avantajlıydı bu sezon. Aradaki farkın 6 olduğunu düşünürsek de sadece bir tane sağlam 6 numaramız olsaydı, eşşek değilsek direnç gösteremediğimiz iki maçta gösterip puan alırdık fark 0 ya da 2 falan olurdu.

Beşiktaş'ın bizden daha iyi top oynaması ayrı bir durum ancak aradaki farkı ufak detaylar belirledi.

Falcao ile Feg'i çöpe atıyorsak bizim kadromuzun neresi iyi oluyor?

Ayrıca her mevzuyu Sergen - FT ikileminde değerlendirmenizde saçmalık.

Bakalım mesela şu iyi kadroya :

Muslera - Ligin en iyi kalecisi diyor herkes ki bu maaşlarla ligde şampiyon olacağız diye kalması da ayrı saçmalık ya neyse. Sezonun yarısında yoktu.

Falcao - Sezonun yarısında yoktu.

Feghouli - Sezonun yarısında yoktu.

Onyekuru - İkinci devrenin yarısında yoktu.

Omar - Yedlin - Yarım sezon kaçırdılar ikisini toplam tek adam saysak bile.

Sarachi - 3 aydan fazla sakat kaldı.

Daha sayarım da gerek yok, bunların hepsi önemli oyuncular ama hatta bizim takım için en önemli adamlar.

Zaten açık ara en çok covid vakası çıkan da biziz 2-3 maç diye diye kaç maça eksik çıktık. Açıp bakabilirsin tam kadro maçımız var mı yok mu diye.

Olayı diğer taraftan değerlendiriyorum :

Aboubakar - 5 ay oynamasaydı

Ghezzal - 5 ay oynamasaydı

Rosier - Bir yılbaşı akşamı suratında havai fişek patlasaydı.

Josefle, sol bekleri, kanatları falan da sık sık üst uyluk sakatlıkları yaşasaydı beşiktaş şampiyon mu olacaktı yani? Nah olurlardı.

FT kötü sezon geçirdi, Sergen iyi sezon geçirdi olayı bu eksenden çıkarıp değerlendirdiğimizde de Beşiktaş bizden her türlü daha avantajlıydı bu sezon. Aradaki farkın 6 olduğunu düşünürsek de sadece bir tane sağlam 6 numaramız olsaydı, eşşek değilsek direnç gösteremediğimiz iki maçta gösterip puan alırdık fark 0 ya da 2 falan olurdu.

Beşiktaş'ın bizden daha iyi top oynaması ayrı bir durum ancak aradaki farkı ufak detaylar belirledi.
Ft sergen kiyasina ben girmedim yahu. Ben yorum attim senin 6. Olurlardi mesajina karsilik.

Burada tjknin hakemler tarafindan kollandigini en fazla soyleyenlerden biri sensin. O zmn nasil 6. Olacaklar? 4 tane oyunculari ayni anda covid olsun. Hakemin desteklemesi lzm buradan bakarsak.

Destek var ama o kdr da dgl mi diyecez o zmn da. Hakem destekli sampiyon olan takim nasil covid olsa 6. Oluyor.

Bizim acimizdan bakalim. Terim basarisiz falan dgl o zmn knk. Bu kdr yarim bir takimla yaristayiz hala. Hakemler onumuzu kesmese ve tjkye destek olmasa yarim takimla liderdik?

Ft sergen kiyasina ben girmedim yahu. Ben yorum attim senin 6. Olurlardi mesajina karsilik.

Burada tjknin hakemler tarafindan kollandigini en fazla soyleyenlerden biri sensin. O zmn nasil 6. Olacaklar? 4 tane oyunculari ayni anda covid olsun. Hakemin desteklemesi lzm buradan bakarsak.

Destek var ama o kdr da dgl mi diyecez o zmn da. Hakem destekli sampiyon olan takim nasil covid olsa 6. Oluyor.

Bizim acimizdan bakalim. Terim basarisiz falan dgl o zmn knk. Bu kdr yarim bir takimla yaristayiz hala. Hakemler onumuzu kesmese ve tjkye destek olmasa yarim takimla liderdik?

Beşiktaş'ın her mevzuda ağladığı ve ceza kıyasında bize göre daha hafif cezalar aldıkları bariz bir gerçek. Terim'e verilen cezalar Sergen'e verilmedi zaten Rosier, Josef 10'ar maç kaçırmalıydı da bunlara girmiyorum belki onlar olmasa da o maçları alırlardı, bilemeyiz orasını.

FT'yi başarısız yapan Ankaragücü maçı ve sonrası, zaten o noktaya kadar hatta devre arasına kadar takım yarışta kalmasaydı şahsen sesimi bile çıkarmazdım. Oğulcan, Taylan, Taşdemir falan filanla oynuyorduk, yeni bir yapılanma dersin beklersin o durumda ama Ankaragücü maçı öncesi, avantajı da elimize almışken ki fikstür de kısmen rahatken o süreçten kötü çıkmak her şeyi bozdu, tabii bunda stat zemini ve yönetimle sürtüşmelerinin de etkisi var.

Bunların sonrasında hoca sıçmaya başladı kadro tercihlerinde, Rize maçını direkt olarak veren de oydu zaten ki o maçlarda üst üste kazanamamak bizde özgüvensizliğe sebep oldu.

Benim anlatmak istediğim şampiyonluğu ufak farkların belirlemesi ki Kerem ve Emre Kılınç az becerikli adamlar olsa o 8 maçta 2 galibiyet alınan serideki galibiyet sayısı 5'e çıkacaktı belki o kadar da çökmeyecektik.

Yönetim Terim sürtüşmesi büyük sıkıntı yarattı. Son yıllarda aleyhimize bu kadar kolay kırmızı kartlar çıktığını hatırlamıyorum VARdan dönen kararlar falan çabuk sindirildik yönetim gerekli tepkiyi gösteremedi fb gs birbirine girdi aradan bunlar çıktı. Beşiktaş bu sene bayağı hakem desteği aldı kim ne derse desin. Terimin çift forvet fantezileri falan da tuzu biberi oldu

Beşiktaş'ın her mevzuda ağladığı ve ceza kıyasında bize göre daha hafif cezalar aldıkları bariz bir gerçek. Terim'e verilen cezalar Sergen'e verilmedi zaten Rosier, Josef 10'ar maç kaçırmalıydı da bunlara girmiyorum belki onlar olmasa da o maçları alırlardı, bilemeyiz orasını.

FT'yi başarısız yapan Ankaragücü maçı ve sonrası, zaten o noktaya kadar hatta devre arasına kadar takım yarışta kalmasaydı şahsen sesimi bile çıkarmazdım. Oğulcan, Taylan, Taşdemir falan filanla oynuyorduk, yeni bir yapılanma dersin beklersin o durumda ama Ankaragücü maçı öncesi, avantajı da elimize almışken ki fikstür de kısmen rahatken o süreçten kötü çıkmak her şeyi bozdu, tabii bunda stat zemini ve yönetimle sürtüşmelerinin de etkisi var.

Bunların sonrasında hoca sıçmaya başladı kadro tercihlerinde, Rize maçını direkt olarak veren de oydu zaten ki o maçlarda üst üste kazanamamak bizde özgüvensizliğe sebep oldu.

Benim anlatmak istediğim şampiyonluğu ufak farkların belirlemesi ki Kerem ve Emre Kılınç az becerikli adamlar olsa o 8 maçta 2 galibiyet alınan serideki galibiyet sayısı 5'e çıkacaktı belki o kadar da çökmeyecektik.

Koskoca bir sezon nasıl takım güzel futbol oynayamaz yani en leş takımlar bile dönem dönem iyi oynayabiliyor seri yaptığımızda bile ortada güzel bir futbol yoktu . bu sezon şampiyonluğu vs yemişim bence terime en büyük tepki sahada oynanan oyundan dolayı geliyor. Yoksa dediğin gibi aradaki fark sadece 6 puan sırf hakem hatasına- bjkden bir adamın sakatligina veya bizimkilerin becerisine bakardı..

Üst Alt