#14 Izet Hajrović - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Izet Hajrović

"hajrovic'in menajerlerinin ekstra avantaj sağlamak için yaptıkları bir manevrayla karşı karşıyayız; ama biz de eli boş durmuyoruz. elimizde belgeler ve olayın gelişimini ortaya koyan yazışmalar var. fifa düzeyinde karşı dava açıyoruz. hem hajrovic hem de menajerlerinden ciddi tazminat talebimiz var. köprüler atıldı. bundan sonra florya'dan girebileceğini hiç sanmıyorum"

şükrü ergün

bu adama 2.ribery diyenler eğer futbolu için diyorsa cahildir. Ribery hiç değilse ışık veriyordu bu bildiğin youtube topçusu tek bildiği uzaktan şut ondada 5 tane vuruyor biri tutuyor. Kanat dediğin Bruma gibi hızlı,adam eksilten olacak

Şerefsiz nankör herif. Bu hıyar için adamlığı 10 numara olan Amrabatı yolladık ya kışın, yazık oldu. O alacağın paralar haram olsun Hıyarovic.

I am the one who knocks!

Bu hırboyu ilk geldiği zaman destek verdiğime pişman oldum.Her ne kadar yönetim hatası olsada bu Hajro nun karaktersiz olduğunu değiştirmez.İnşallah Almanya 2. veya 3.liginden bir takımda sürünürsün.

tumblr_n2yro1iU311tsovlfo1_1280.jpg

Üst Alt