#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

Galatasaray'ın bugünkü borcunun temel sebebi 2014-2015-2016'da yapılan transferler. Devre arası ve yaz dönemi. Tam net saymadım ama 40 civarı oyuncu alınmıştır herhalde ve maksimum 8-9 tanesi tutmuştur.

Daha ilk macindan sonra bizde olmayacagini demistim cünkü stili türk futboluna ters. Sorun asil bizde cünkü orta saha oyunu yok.

Ayni stil Seri de var iste. Bu yüzden yakinda Seriye agir küfürler baslar.

galatasaray'in topla oynama orani, sut sayisi vb istatistiklere bakarsan su an bulunudugu duruma da aciklik getirmekte zorlanabilirsin ama bakabilecegin bir veri daha var its called football! maclari izlediysen jose'nin kritik anlarda kaptirdigi ve tehlikeli atak olusturan bolumleri gormussundur diye dusunuyorum. jose'nin takima uyum saglayamamasini ve kotu oynamasini takimin oyun olarak jose'den geride olmasi olarak yorumlayabilirsin ya da istedigin dusunceyi one surebilirsin ama ciplak gozle gorebilecegimiz 2 gercek var: birincisi jose'nin kotu oynadigi, ikincisi jose'nin iyi topcu olabilecek potansiyeli oldugu. bunu kabul etmek bu kadar zor olmamali yaw :D

Analizde kalite #10

Bu adama bidon diyen tenekenin önde gidenidir.

Herifin altyapısı sağlam.
Ozanın 7 milyon ettiği bir ülkede bu adam her türlü iş yapar.

İspanya veya almanyaya kiralanirsa 1 sene içinde büyük yol alir.

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

Patlamışsın reis

Bizden sonra Almanya ve İspanya'da oynadı ama olmadı.

Üst Alt