#14 Martin Linnes - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben de Linnes'in kontratının uzatılması taraftarıyım ancak yabancı sınırı gelmesi çok yüksek bir ihtimal. Bu nedenle, pek sıcak bakmasam da yerli alternatiflere yönelimesinin daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Altyapıdaki sağ bekleden hazır, A takımda oynayacak kalitede oyuncu varsa onlara da şans verilebilir.

As adamlar sıkıntı Mariano defansı leş hücumu iyi bu tarz bir sürü adam var Avrupa'da

Naga iyi diyorduk onuda bu sene sakatlık problemleri bitmedi bir türlü.Bek oynayan adamlarda süreklilik önemli Linnes bu iki açığı da ara ara kapatıyor

1 m avrodan uzatmak lazım Ömer Bayramı dehlesek sıkıntı kalmaz 300 bin avro alıyordu sanırım oda

Bence hoca linnes de mariano yu da pek beğenmedi bu sene aslında iyi bir mariano ve linnes birbirini yedekleyip idare eder o bölgeyi ama mariano artık bitik durumda linnes ise çok düz oyuncu hepimiz seviyoruz karakterli temiz bir futbolcu ama işte hücum katkısı beklenen seviyenin altı savunma da mariano dan çok iyi ama işte Galatasarayin sağ beki hücumda daha fazla şeyler yapmak zorunda ki hoca da marianoya döndü son haftalarda berbat oynamasına rağmen bana kalsa linnes uygun maaşa takımda joker oyuncu olarak tutarım ama mariano giderse de yerine as sağ bek alınmalı bence birde hocalar böyle oyuncuları fazla sevmez linnesin takima verdiği katkı 10 uzerinden 6 7 dir ama taraftarin gozunde linnes 10 uzerinden 10 olarak degerlendiriliyor teknik heyetin hosuna gitmiyordur bu durum giderse bu sebepten gider

belki çok üst düzey bir oyuncu değil ama gerçek anlamda profosyonel o yüzden 1m. euroyu geçmemesi kaydıyla yeni sözleşme imzalamalıyız linnesle. solbeki yedeklemeside bizim için avantaj

D2-mhIAXgAMChqK.jpg:large

Üst Alt