#14 Martin Linnes - Sayfa 200 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Linnes'i severim ve zaman zaman hakkinin yendigini de düsünüyordum, ama Mariano net bir sekilde Linnes den daha iyi futbolcu. Hem ofans hem de defans olarak, tatismaya kapali bir konu bu kesinlikle.

Linnes oynasin dendigi zamanlar Linnes'in Mariano dan daha iyi oldugu icin dile getirilmedi bu, Mariano nun formsuzluktan süründügü icin dile getirilmisti.

400 binlik oyuncu işte. Herifi 1 devre kadro dışı bırakmadan 2 ay önce maaşına %150 zam yaptık. Şunu kim istediyse yönetim mi, teknik direktör mü resmen Galatasaray'ın 1 milyon eurosunu hiç etmiştir. Ömer de şu ara rezalet oynuyor ama herifin aldığı 400 bin. O parayı alan adam için çok bile oynadı bugüne kadar. Yazın müthiş teknik direktör/başkanımız sayesinde ona da %100 zam yapar, onu da veremeyeceği performansın altında ezeriz başka hiçbir yerde kazanamayacağı parayla. Çalışkan, disiplinli, aidiyet duygusu yüksek ama en nihayetinde vasat altı yetenekte bir herif işte. Sürekli istikrarlı oynasa da anca anca orta halli adam olur. Fazlasını beklemeye lüzum yok ama sorumluları sağolsun çok daha fazlasını vermeye devam edeceğiz.

Martin Linnes’e % 47 zam yapıldı
11.04.19

474.jpeg

Daha önce 950 bin Euro maaş alan Norveçli yıldıza % 47 zam yapıldı ve yıllık 1 milyon 400 bin Euro (9 milyon TL) sabit ücret ödeneceği aktarıldı

Bu lesi izleyince Mariano'yu bir kez daha takdir ettim. Adam bütün sezonu Feghouli ile oynamak zorunda kalıdigindan defansının kötü olduğu söyleniyordu ama şu linnes'i izledikten sonra Mariano yine iyi idare etmiş diyorum. Ofans kiyasina gerek yok zaten futbolunun zekati > linnes

Üst Alt