#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çalım atma, adam geçme kabiliyeti olmayan bekleri ben sevmiyorum. Bu arkadaşın çalım atma kabiliyeti yok onu anladık da. Maalesef süratini de adam geçmede kullanamıyor. Bir tek fiziksel açıdan iyi durumda ki bizim idmanları(!) yiyince o da olmayacak.
Bi posisoynda topu alip tank gibi ezmisti yanindakini.
bir de assistini arda yedi...

Vallahi renktaş bu yorumuna katılmıyorum. Özellikle ilk yarı sürekli Linnes'in olduğu taraftan gelmeye çalıştılar. Fenerin en kötüsü Omar ve Luyi'nin tarafında oynayan Thiam'dı zaten.
Valencia ile Luyi kaç pozisyonda teke tek kaldılar sağda yav.

Soldan gelen hücumlar hep çizgidendi Denizle GG öyle tek tek kalmadı hiç Marcao ile.

Btw ben geçiş hücumlarından bahsediyorum, set hücumlarını diyorsan haklısın.

Son düzenleme:
kanatlar etkili olamadığı için beklerin bindirmelerini kullanıyoruz sürekli.

bu maçta da omar her topta ileri fırladı. yalnız orta sahada baskı yiyince o bindirmeleri besleyemedik. hatta sürekli topu kaybettiğimiz için ileride kalıp yerini kaybetmiş oldu omar.

ikinci yarıda daha az çıktı. takım halinde gömülü kaldık mecburen.

başka takımlar da aynı anlayışla oynamaya çalışabilir bize karşı. çözüm için orta saha ve kanatlarımıza takviye şart. içerden bir çözüm planı yok.

Geldiginde ovuldugu kadar iyi degil. Kotu transfer denecek kadar kotude. Lig icin bonservissiz fena bir transfer sayilmaz. Bir Mariano, Eboue cikmaz Omar'dan malesef.

Caner dallamasından bile çalım yemesi ve yine aynı dallama tarafından yapılan prese karşılık verememesi kendisini derbide sıradan bir oyuncu kıvamına getirdi.

Erkenden çöp kategorisine sokmak istemiyorum ama performansı ile sınıfta kaldı.

Bonservissiz alıcağın adam bu kadar olur. İyi değil, çok kötü de değil.

Önünde keltoş, dallama bir angut yürüyor sahada. Oynayacağı oyunu bozuyor olabilir. Kendisine karşı nötrüm şuan.

Üst Alt