#14 Wesley Sneijder (ARŞİV) - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wesley Sneijder (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #14 Wesley Sneijder

İlginç. Bu forumda futbolcularımızın özel hayatlarının en ince detaylarına kadar masaya yatırılabildiğini bilmiyordum.

İlginç. Bu forumda futbolcularımızın özel hayatlarının en ince detaylarına kadar masaya yatırılabildiğini bilmiyordum.

futbolculuğu bir yana bir insanın özel hayatı hakkında ergen veledin teki nasıl bu kadar ahlaksızca konuşabilir.daha farklı kelimeler var bu duruma uygun ama malum şampiyon olabiliriz ceza almayım diye yazamıyorum.

futbolculuğu bir yana bir insanın özel hayatı hakkında ergen veledin teki nasıl bu kadar ahlaksızca konuşabilir.daha farklı kelimeler var bu duruma uygun ama malum şampiyon olabiliriz ceza almayım diye yazamıyorum.

:D olgunlugun kitabını beni mentiolamyarak gözümün önünde beni çekiştirrerk yapıyon qanqi. yönetim orda tartışma olmasın dedi kör müsün ?derdin varsa özele gel lafımı alırsın.

ahlaksızcaymış :D neyse

Raporlara bakılmıyorsa,veyahüt bakılıp bir halt yapılmıyorsa gsc yönetiminin kimseye konuyu sabote etme yüzünden ceza veremez!

---------------

umarım bugün iyi oynar malum sakatlıktan yeni çıktı tam ritmini bulmuştu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt