15/16 Final | Liverpool 1-3 Sevilla | M.S | 18 Mayıs | ŞAMPİYON SEVİLLA! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Final | Liverpool 1-3 Sevilla | M.S | 18 Mayıs | ŞAMPİYON SEVİLLA!

Bari nedir lan kloop düşmani seni. Liverpool eze eze yener. Sevilla'yi.:D

images

images

Gerry & The Pacemakers - You'll Never Walk Alone - YouTube

Ne düsmanligi ya :D Kim kazanirsa kazansin bana ne, ben sadece CL de Atletico'nun almasini istiyorum :D

Beyler maç yarın ne diyorsunuz şimdi sevilla tecrübesiyle 5.kez kupayı alıp orjinalini müzesinemi götürücek yoksa klopp la avrupada müthiş bir hava yakalayan liverpool mu galip çıkıcak ben liver alır diye düşünüyorum ve istiyorum.

Bizde çakmasımı var şimdi

Envoyé depuis mon Galaxy S6 Edge

4/5 ölçekli replika kopyası var.Kupayı kazanan takımlar 1 yıl içerisinde kupanın orjinalini UEFA'ya iade etmek zorundadırlar.Kupanın orjinalini müzesine götürmeye sadece toplamda 5 kez veya üst üste 3 kez kazanan takımlar hak kazanır.Sevilla bu sene de kupayı alırsa hem totalde 5 olacak,hem de üst üste 3. olacak.

Mehmed han ve sarper tamam sırada yasin yıldırım ve sergen zeren var onlarda görüşlerini sunsunlar ona göre bir sonuca varıcam xd

Kanka ne diyorsun kg var olur mu?

Gecen sene AL finalinde iyi para kaldirmistim mac da bayagi zevkli olmustu. Bu macta da cok gol bekliyorum ben ne dersin?
Aslına bakarsan sarperle aynı görüşteyim 0-0 penaltılar uzatma v.s bekliyorum yinede henüz karara varmadım biraz daha bakıcam kesin olan tekşey öyle veya böyle klopp bu kupayı bırakmaz

Üst Alt