15 Mayıs Divan Toplantısı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15 Mayıs Divan Toplantısı

Ayrıca Galatasaray'ın borç-alacak farkının 1 milyar 189 milyon TL'den 792 milyon TL'ye düştüğü açıklandı.

önemli olan bu,toplam borç senelere yayılmış borç.gelecek yılların borçları kesin olduğu için bilançoda görünüyor ama gelirler kesin olmadığı ve değişken olduğu için bilançoda görünmüyor.

bunun da gerçek olduğuna inanmıyorum çünkü sırf bu geçtiğimiz dönemin zararı 240 milyon tl önce ki hesaba göre 792 düşmüştü sonra zararı açıkladılar.

bir sürü muhasebe yalanı var gibi geliyor bana,nasıl olsa kokusu çıkar yakında anlarız

herseyimiz düzgün, bi su sporu kaldi demi?

ulan bence bu branslarin alayini kapatmaliyiz, basket falan dahil. Futbol kulübü olarak devam edelim, ki onu bile beceremeyiz.

tenor.gif

Altaylı hariç, lafı beş para eder biri çıkmadı. Dinazorlar kürsüye çıkıp, saçmalayıp geri iniyorlar işte. Sıkıldım, kapattım. Tarak diyolar, kürek diyolar, yelken diyolar...

ya arkadas cok calismak ne yahu? insaattaki adam da cok calisiyor, ne yani isini iyi yapmazsa hizaya cekilmeyecek mi?

tam türk kafasi anasini satayim, cok calismak degil, akilli calismak önemli...

Üst Alt