#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Bu performansinin sebebi tartismasiz Fatih hoca'dir

Belcika liginden de tanidigim bir futbolcuydu,kariyeri boyunca bu performansi ile oynamisligi yoktur Fatih hoca ile adeta kendini buldu

Biz farklı maçları izledik sanırım... Maicon kadar olmasa da çok kötüydü aşırı savruk oynadı.. Son yarım saat derli topluydu onun dışında tanıyamadım

Aslinda bizde 3lu defans cok rahat oynayabiliriz Schalke gibi

Nando
Ozan Donk Serdar
Fernando
Mariano Ndiaye gereksiz/Emre Nagatomo
Forvet Garry

Aslinda bizde 3lu defans cok rahat oynayabiliriz Schalke gibi

Nando
Ozan Donk Serdar
Fernando
Mariano Ndiaye gereksiz/Emre Nagatomo
Forvet Garry

Olmuyor işte bu şekilde araya kaçan hızlı oyuncuyu tutacak adam yok herkes birbirinin adamı sanıyor.. 3 kez oldu aynısı donk maicona bırakıyor o ozana.. Pozisyon bilgisi bu kadar zayıf adamlarla olmaz 3lü defansta ilk kural nerede duracağını iyi bilmektir..

Olmuyor işte bu şekilde araya kaçan hızlı oyuncuyu tutacak adam yok herkes birbirinin adamı sanıyor.. 3 kez oldu aynısı donk maicona bırakıyor o ozana.. Pozisyon bilgisi bu kadar zayıf adamlarla olmaz 3lü defansta ilk kural nerede duracağını iyi bilmektir..
Hic calisilmadi ondan. Hoca kisin bunu opsiyon olarak degerlendirmesi gerek

Şu an takımın en faydalı oyuncusu. Yabancılar içerisinde konuşuyorum. Hem de kolay kolay sakatlanmıyor. Takımın en iyi yabancı oyuncusu bence Ryan Donk.

Ulan adama küfürler yağdırıyorduk, sen ne vazgeçmez, savaşçı bir adamsın be. Geldi krallığını koydu ortaya. Abartmıyorum, Fernando dan da Ndiaye'den de iyi oynuyor bana göre.

Skora tek isyan eden adam. Stoper başladı. Orta saha devam etti. Forvet bitirdi. 3 Donk olsa bugün biri forvet, biri stoper, biri orta saha oynar ve maçı kazandırır.

Kral_Logo.png

Üst Alt