16/17 3. Ön Eleme Turu | Fenerbahçe 2-1 Monaco | M.S | 27 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 3. Ön Eleme Turu | Fenerbahçe 2-1 Monaco | M.S | 27 Temmuz | Smart Spor

Haksız değilsin ama bir de şöyle bak;

Stoperleri çok ağır,Avrupa'da kalmadı böylesi

Sol bekleri dengesiz

İki yönlü orta sahaları pek yok

Kanatları devamlılığı olmayan adamlar

Forvetleri iyi kağıt üstünde ama RvP gidici, F'dao şampiyon yapmaz.

2 iyi hamle yaparsak ilk 11'de net üstünüz. Nani'siz FB hücumda fazla etkili olamaz gibi..

Benim gorusume gore 2 forvet + 1 Saglam DMC almazsak sampiyon olamayiz. Yani ligde 17 takimdan tek forveti olmayan takimiz. Forvetin hic olmadiktan sonra dunyanin en iyi defansina sahip ol farketmez.

Maçı bölüm bölüm izledim.Fener 3 5 2 sistemiyle baya zorlanır bu sene.Monaco yedek takım gelmiş.Fenerdede topal alper volkan filan yoktu.2 takımda hazırlık maçı gibi oynadı.2.maçta herşey olabilir.Monaco as takım çıkarsa eler.İmkansız ama bunların cl ye kalmasını istiyorum bu sene.Real le bayernle oynarken 7 8 gol yemeleri aşırı zevkli olur.:asd22:

belki adamin kuslara bir sempatisi vardir :D hahaa

Neden senin bütün mesajların fb ile ilgili kardeş?

z4XpRj.png

kafanızı yormayın monaco da 3 1 biter maç çok aşırı küçümsemişler feneri eksik oyuncuları da olsa feneri normalde rahat yenerlerdi fransa da durum çok farklı olur işin ucunda ş.ligi var

Yine başlamış bazı ulemalar defansları şöyle böyle demeye :D sezon başı takımlar salmışken ne güzel geliyor dimi fener gözünüze canlarım benim :D hele 1-2 ay sonra takımlar iyice otursun bakalım o sağlam defansı da görücem yarım pozisyona bile giremeyen feneri de görücem.Geçen sene de aynı masalı dinledik bari bu sene başka masal anlatın

ben de aynı fikirdeyim ama bu yılki fenerin defansı cidden sağlam hücumda şu kadroyla çok bir iş beklemesin kimse..salih uçanı zidane yaptılar bir maçta oundan bu kadar kopuk olduğu sürece olacağı max. seviye oğuzhan özyakuptur..emenike de fenere kapağı atmak için yırtıyor kendini bu tip adamların fundementali eksik umarım emenike-salih gibi adamlara güvenip transfer yapmazlar

Üst Alt