16/17 B Grubu 4. Maç | Beşiktaş 1-1 Napoli | M.S | 1 Kasım | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 B Grubu 4. Maç | Beşiktaş 1-1 Napoli | M.S | 1 Kasım | TRT 1

Zaten bjkye karsi oynadigimiz ilk yaridaki oyunu her mac oynasak simdiden cl icin kadro planlamasi yapilsin derdim ama ya dusus var yada ciddi bir mac secme huyumuz var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maç seçtiklerini zannetmiyorum da takım planlamasında sorun var. Çöz çöz bitmiyor. İnanılmaz temposuz ama isimlerinden dolayı sahada olan çok adam var. Chedjou, Selçuk, Podolski, Sneijder, Eren vb. isimler mesela ideal 11 oyuncuları görünüyor. Ama Bunlardan sadece Sneijder ve Eren'i tutmak gerek ve diğerlerinin yerine çok tempolu ve kaliteli adamlar şart.

Bütün bu sıkıntılar üst üste maçlarda takımı diri kalmasına engel. Rakibi yoracak gibi de pas yapamıyoruz. Top bizde ama o akdar yavaş top dönüyor ki sahada rakip alanı kapattığında koşmasına bile gerek kalmadan savunma yapabiliyor.

Bize şu anda Serdar'ın yanında oynayacak Ivanovic tarzı bir sağlam ve atletik stoper ile ortasahada iki yönlü hem tempolu hem pas kalitesi yüksek adam gerekiyor. Podolski bile şu an soruna dönüşmüş durumda. Müthiş bitirici ama santrafor oynatmazsan ortasaha çöküyor.

Maç seçtiklerini zannetmiyorum da takım planlamasında sorun var. Çöz çöz bitmiyor. İnanılmaz temposuz ama isimlerinden dolayı sahada olan çok adam var. Chedjou, Selçuk, Podolski, Sneijder, Eren vb. isimler mesela ideal 11 oyuncuları görünüyor. Ama Bunlardan sadece Sneijder ve Eren'i tutmak gerek ve diğerlerinin yerine çok tempolu ve kaliteli adamlar şart.

Bütün bu sıkıntılar üst üste maçlarda takımı diri kalmasına engel. Rakibi yoracak gibi de pas yapamıyoruz. Top bizde ama o akdar yavaş top dönüyor ki sahada rakip alanı kapattığında koşmasına bile gerek kalmadan savunma yapabiliyor.

Bize şu anda Serdar'ın yanında oynayacak Ivanovic tarzı bir sağlam ve atletik stoper ile ortasahada iki yönlü hem tempolu hem pas kalitesi yüksek adam gerekiyor. Podolski bile şu an soruna dönüşmüş durumda. Müthiş bitirici ama santrafor oynatmazsan ortasaha çöküyor.

Bir kadroda ayni anda Sneijder , Selcuk ve Poldi oynarsa temposuzluk kacinilmaz

Kim nederse desin bizim cl'deki atmosferin yanina yaklasamaz Vodafone ayrica akustik olarakta bir TT Arena degil bence

Gerci hic gitmedim ama tv'dsn oyle geliyor kulaga

Son düzenleme:
Koskoca Galatasaray varken bu çapsızlar CL oynuyor. Bizim takımın aralıksız CL'de olması lazım. Şampiyonluk filan ne gerekiyorsa o alınmalı. CL olmadığı sezon çok boş geliyor bana.

Kim nederde desin bizim cl'deki atmosferin yanina yaklasamaz Vodafone ayrica akustik olarakta bir TT Arena degik bence

Gerci hic gitmedim ama tv'dsn oyle geliyor kulaga

Bizim cati celik oldugu icin belki gorsel ve isik gecirgenligi olarak kotu ama sesi bogup da sahaya indirme acisindan avantaj , bu soylenmisti zaten , stadyumun malzeme ve isciligi ,gorseli kesinlikle bjk nin stadinda bizimkinden de fenerinkinden zaten fersah fersah onde .

bjk stadini ozel kilan sey konumu , o acidan hic bir stadyum yarisamaz. ben gecen sene gittim bir kac kez , hakkaten degisik bir yer

Üst Alt