16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1

Olayların sorumlusu lyon yönetimindir. Sen satılan biletleri kontrol edemiyorsan kendi stadında, ki elektronik girişleri mevcut, sorumlu lyon yönetimindedir. Lyon fanatik taraftarın arasına tinercileri sokarsa olay çıkar tabiji

BJK aşırı şanslı takım, gol atıp üstüne kapanıyorlar. Lyon'da mahalle takımı gibi oynamaya başlamış son aylar da. Değişik maç olur berabere bitebilir.

Monaco nasil ki Dortmund macini 24 saat sonra oynanmasini sagladi Lyon'da bu macin seyircisiz oynanmasini saglayacaktir

Fransa lobisine inancımız tam tinercileri 100 metre yaklaştırmasınlar stada.
Lyon başkanı “Sanırım Beşiktaş, maç biletlerini, stada girmemesi gereken insanlara dağıtmış. Birçok taraftarımız yaralandı. Rövanşta takımım için, oyuncularım için korkuyorum. UEFA bu duruma müdahale etmeli. Rövanş maçının seyircisiz oynanması, adil bir çözüm

:red:

TapaTalK

Lyon Başkanı Aulas: "Sanırım Beşiktaş, maç biletlerini, stada girmemesi gereken insanlara dağıtmış. Birçok taraftarımız yaralandı."
Aulas: "Rövanşta takımım için, oyuncularım için korkuyorum. UEFA bu duruma müdahale etmeli."
Aulas: "Rövanş maçının seyircisiz oynanması, adil bir çözüm olacak."

iste bu!!!!!!!!!!!

Lyon Başkanı Aulas: "Sanırım Beşiktaş, maç biletlerini, stada girmemesi gereken insanlara dağıtmış. Birçok taraftarımız yaralandı."
Aulas: "Rövanşta takımım için, oyuncularım için korkuyorum. UEFA bu duruma müdahale etmeli."
Aulas: "Rövanş maçının seyircisiz oynanması, adil bir çözüm olacak."

iste bu!!!!!!!!!!!
Seyircisiz olursa lyon yönetimi tebrik ederim vallahi. Resmen kumpas kurdular

UNAL-AYSAL-ABDULLAH-GUL-FRANCOIS-HOLLANDE-2014-01-27-fransa-46-yemek.jpg

Ben seyirci olanlarında iki tarafı da haksız buluyorum adamlar resmen tiyatro oynadı ama beşiktaş taraftarı da buna izin verdi atmayacakları bu kadar basit şöyle de bir şey var sadece görsellik için yaksalar en fazla para cezası alırlardı ama seyircilere atınca adamlar da bunu bekliyormuş sahaya atladılar sonra başkanları sahaya indi filan tamamen şov yaptılar kumpas kurdular ama bu oyuna gelen de seyirciye madde atanlarda beşiktaşlılar oldu ceza çıkar mı bilmem ama can güvenlikleri yüzünden bir çok bahane sürecekler hatta maçı başka ülkede de oynamak dahi isteyeceklerdir

Maç hakkında konuşmak gerekirse Gonalons yokken defans - forvet hattı kopuktu ama yine de beşiktaş bu avantajı kullanmadı hele ki 1-0 öne geçtikleri maçta 2 yi bulabilecekken enerjilerini erken bitirdiler sonuçta 28 yaş ortalaması olan bir takım Lyon'da dakikalar geçtikçe hakimiyeti ellerine aldı enerjileri bitmeyecek bir takımları var onlarında yaş ortalaması 24.5 civarında hele ki gonalons gibi bir adamın eksikliğin de orta sahayı azaltarak hücum yönüne doğru risklere girdiler ve 2-1 galip geldiler

Tur içinse beşiktaş da marcelo yok lyon da gonalons dönüyor iki takımında kahramanları sayılırlar beşiktaş da atibadan sonra en önemli oyuncusunu kaybetti mutlak rövanş maçında yansıyacaktır onlarsa 1.87 boyunda uzun bacakları ve top kapma, top kesme, hava topunda etkili özelliği olan Gonalonsu kazandı beşiktaş kaptırdığı toplar sonra ki zaafını herkes gördü daha önce de yazmıştım beşiktaş iç sahada top kaybı sonrası gol yeme ihtimali %95 civarında mutlak gol yiyeceklerdir benim tahminim 0-1 den 2-1 dönen maç sonrası tüm enerji lyon'a kaydı beşiktaş hem seyirciyle yaptıkları hatalar hem de takımla yaptıklarının hatasını turdan elenerek öder gibi gözüküyor skor için erken bakalım cezalar ne olacak seyircili mi seyircisiz mi bu bile bir çok şeyi değiştirir ama tur şansı tamamen lyonun ellerinde olacaktır

Son düzenleme:
Üst Alt