16/17 E:1 | Galatasaray 1-1 Elazığspor | M.S | 30 Kasım | a2 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:1 | Galatasaray 1-1 Elazığspor | M.S | 30 Kasım | a2

Detayli bir grup analizi yapalim . Bizim bu gruptaki hedefimiz oncelikle ilk 2 ye girebilmek ,sonra da lider olarak capraz tek macli eleme eslesmesinde ev sahibi avantaji elde etmek.

Su an Tuzlaspor ile Erzincanspor oynuyor , oyun sistemlerine ve kadro derinliklerine baktigimizda tuzla ekibi bir adim onde gorunse de ,ozellikle tecrubesiyle kupanin da gediklisi sayilabilecekse de , erzincan ve elazig ile oynanacak deplasman maclarinda islerinin zor oldugunu goz onunde bulundurmak lazim

tuzla - erzincan macinin berabere bitmesi ve aksam elazigsporu yenmemiz durumunda liderlik icin avantajli pozisyona gececegimizi dusunuyorum

bir sonraki fiksturde erzincan deplasmanina gidecegiz , gecen sezonki kastamonuspor deplasmanina gittigimde henuz grubun 2 inci maciydi ve oldukca zor gecmisti , hava gunesliydi ve soguk da olsa karli buzlu bir mac olmamisti

bu yuzden dikkatli sekilde bu ilk 2 maci gecerek caprazda muhtemel basaksehirden kurtulmamiz lazim . guc dengelerine bakinca sanki lider bitirebilirsek rakibimiz istanbulda sivasspor olacakmis gibi duruyor

Aksam 3 ile 5 bin arasi seyirci olur kanaatindeyim , mac saatinde de trafik ve yagis problemleri yasanacagini dusunuyorum .

real madrid ve juventuslu gruptan cikmis takimin taraftari böyle bisey yapmaz.

Ben bu tür maçlarda umutlanacağımız oyuncular görmek istiyorum. Banane abi Hamit'ten, Salih'ten.

FA Cup'ta hep 17-18 yaşındaki çocuklar oynuyor. Hamit isterse 3 gol atsın kimse ne umutlanır ne de düzgün sevinir. Oysa ilk defa bu stada çıkmış genç bir oyuncunun gol atması hem o hemde taraftarlar için müthiş bir sevinç olur.

2 sene önce Sinan'ın 6.gol olmasına rağmen nasıl sevindiği hala akıllarda.

Detayli bir grup analizi yapalim . Bizim bu gruptaki hedefimiz oncelikle ilk 2 ye girebilmek ,sonra da lider olarak capraz tek macli eleme eslesmesinde ev sahibi avantaji elde etmek.

Su an Tuzlaspor ile Erzincanspor oynuyor , oyun sistemlerine ve kadro derinliklerine baktigimizda tuzla ekibi bir adim onde gorunse de ,ozellikle tecrubesiyle kupanin da gediklisi sayilabilecekse de , erzincan ve elazig ile oynanacak deplasman maclarinda islerinin zor oldugunu goz onunde bulundurmak lazim

tuzla - erzincan macinin berabere bitmesi ve aksam elazigsporu yenmemiz durumunda liderlik icin avantajli pozisyona gececegimizi dusunuyorum

bir sonraki fiksturde erzincan deplasmanina gidecegiz , gecen sezonki kastamonuspor deplasmanina gittigimde henuz grubun 2 inci maciydi ve oldukca zor gecmisti , hava gunesliydi ve soguk da olsa karli buzlu bir mac olmamisti

bu yuzden dikkatli sekilde bu ilk 2 maci gecerek caprazda muhtemel basaksehirden kurtulmamiz lazim . guc dengelerine bakinca sanki lider bitirebilirsek rakibimiz istanbulda sivasspor olacakmis gibi duruyor

Aksam 3 ile 5 bin arasi seyirci olur kanaatindeyim , mac saatinde de trafik ve yagis problemleri yasanacagini dusunuyorum .
Zorlu 1 grup ,belkide hersey son macta belli olabilir her golun her puanin onemi buyuk diye dusunuyorum.Mac mac dusunmek lazim, her sonuca acik musabakalara sahitlik edecegiz.

CygevByWIAA-u3l.jpg

Evde maç sonuçları için kura çektim 13 puan ile 1. olarak çıkıyoruz. Çapraz'da Başakşehir gelecek diğer grupta 2. olup ve eleneceğiz.

kupa geçen senenin asıl hedefiydi bu sene şampiyonluk olmalı kardeş

ama alırsak kaymak olur orası ayrı :D

Her sene şampiyonluk da kupa da hedeftir.Galatasaray her kulvarda kupayı almaya oynar.Şampiyonluktan vazgeçtiğimizi göstermez bu.

Ama bu kupa özellikle şampiyon olunamayan senelerde alınmalı,hem Süper Kupa finali için hem de bu ülkedeki 2. kupa olduğu için.

Üst Alt