16/17 E:4 | Tuzlaspor 3-2 Galatasaray | MS | 28 Aralık | ATV - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:4 | Tuzlaspor 3-2 Galatasaray | MS | 28 Aralık | ATV

Kerem Çalışkan: "Kırmızı kartlara kadar kötü oynamadığımızı düşünüyorum. Üzgünüm. Bize böyle şanslar kolay gelmiyor. Üzgünüm, üzgünüz..."

he cok iyi oynuyorduk

C0s8-IXXgAI44lp.jpg

Chedjou denilen hain herifi ne diye oynatirsin ki. Su macta kirmizi gormenin izahi yok yani para cezasi die bisey uydurdun ya sene basi iste buna yapistiracaksin o cezayi hirsindan sari kart yiyene degil. En az 100 dolar yapistiracaksin ve bundan sonra kirmizi yemenin cezasi bu diyeceksin. Fix hesap.

Boşverin şu tenekeyi.
Ligi pompalayalım. Önemli olan lig.
Son hafta beşledik.
Başakla Beşiktaş'ı rakip saymıyorum. Fener'in de önündeyiz.
Güzel günler yakın. Moral bozmak yok.

Tuzlayi yenmek icin GS in hocaya ihtiyaci yok.

Koca GS basinda Mourinho olmadan Tuzlayi yenemez diyorsunuz farkindamisiniz?

Tuzlada en fazla maas alan oyuncu 200 bin tl aliyordur. Hamit, ched, josue, semih, linnes, cavanda gibi serefsizler milyonlari aliyorlar.
s
Sorumlu sadece JOR diyince oyunculari korumus oluyoruz ama haberleri yok iste. Bas sorumlulari o oyuncular ve onlari alan Nazifoglu'dur!

O değilde Kerem 45 .dakikada pas verse 2-0 olcak maç böyle olmucaktı.

Ama çok iyi oldu valla, hem kupada yenildik etkisi olmadı hemde açıkları çok iyi gördük :D

5-6 isim var gitmesi gereken kesin.

Riekerink: "Benim kabullenemediğim, hazmedemediğim Yasin ve Chedjou’nun gördüğü kırmızı kartlar.
Riekerink: "Hazmedemiyorum, utanıyorum, kabullenemiyorum. Devre arasında Yasin'i uyarmıştım, 'Konya maçı var, ceza oraya yansır.' diye."
Riekerink: "Mutlaka cezalar olacak. Bunu oyuncularımla da paylaşacağım."

Tuzlayi yenmek icin GS in hocaya ihtiyaci yok.

Koca GS basinda Mourinho olmadan Tuzlayi yenemez diyorsunuz farkindamisiniz?

Tuzlada en fazla maas alan oyuncu 200 bin tl aliyordur. Hamit, ched, josue, semih, linnes, cavanda gibi serefsizler milyonlari aliyorlar.

Hepsinin kafası Noeldeydi, 8-9 tane alt yapıdan futbolcu ile çıksaydık en azından mücadele olurdu.

Riekerink: "Böyle bir maçtan sonra yorum yapmak kolay değil, kabullenmek kolay değil. Sezonun son maçı bu şekilde olmamalıydı."

s
Sorumlu sadece JOR diyince oyunculari korumus oluyoruz ama haberleri yok iste. Bas sorumlulari o oyuncular ve onlari alan Nazifoglu'dur!

Sorma Hakan.

Bana Tuzlaya yenilirken Hocayi suclamak GS in Tuzla gibi amator bir takimi yenmek icin bile cok ustun meziyetli teknik adama ihtiyaci var demek gibi oluyor. Bu da benim standartlarima gore GS a hakarettir kimse kusura bakmasin.

Bu yuzden bunu kabul edemem.

Isin gercegi 5 para etmez futbolculara GS formasi giydirmisiz , essek yuku ile bu yoklukta maas oduyoruz. Ve daha da acisi 5 para etmez adamlari GS a yonetici, baskan yapmisiz! :(

Son düzenleme:
Üst Alt