16/17 E:6 | Galatasaray 6-2 24Erzincanspor | MS | 24 Ocak | a2 - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:6 | Galatasaray 6-2 24Erzincanspor | MS | 24 Ocak | a2

Gruplardan sonraki turda ilk maçlar tek maçtı değil mi rövanşlı değil bir de bu var unutmuştum :red: Hadi rövanşlı olsa belki bir ihtimal şansımız olurdu da tek maç başakşehir stadyumunda ise o iş yaş arkadaş boşuna ümitlenmemek lazım.

Hani bu takımdan bir Süper Lig şampiyonu çıkmayacağı az çok belli oldu gibi. 2014-2015 sezonundaki gibi kötü rakiplere sahip olsak Hamzalı sezon gibi yine şampiyon olabilirdik belki ve hamza'dan sonra riko da 3 kupalı hoca olabilirdi lakin iş öyle değil. Özellikle bjk ve başakşehir iyi takım ve sağlam bir hakem desteği de var. O yüzden şampiyonluk ümitleri olmasa da en azından yine kupayı alabilmek isterdim. Çünkü bu sene de alırsak Süper Lig'de olduğu gibi ZTK'da da 4 sene üst üste şampiyon olmuş olacaktık. Güzel olurdu bence.

Belki alırız başkan,geçen sene bile aldık zorda kalınca.

Nasil enseledim ama Sarperi !!

387d865427668da52fc4f8e6c3d5a05c.jpg

Ne diyim ki ? Benim de insanlari rahatsiz eden , normale cok uymayan tonla davranisim sayilabilir ama surekli sahsi tartismayla forum her baslikta mesgul edilmez ki

Üst Alt