16/17 H:12 | Galatasaray 3-1 Bursaspor | M.S | 25 Kasım - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:12 | Galatasaray 3-1 Bursaspor | M.S | 25 Kasım

Bu takim her mac gol yiyor

Ofansif anlamda oyun icerisinden fazla bir sey üretemiyor

Orta sahamizda Selcuk gibi bir kanserojen madde var

Cok transfer lazim bence bu kadroya

Bu takimin geriye yaslanmasi teklif dahi edilemez. Abartisiz cok rezil oluyoruz ozaman.

3 transfer olsa çoğu şey toparlanır stoper orta saha forvet bunlar çok belirleyici.

Kardeşim bursa güçsüz takım filan değil 5 haftadır yenilmiyo adamlar kalecileri gol yemiyodu kaç maçtır.
Takımı eleştirdikde dün hırslıydı takım böyle oynasınlar canımızı yesinler.

T@patalk ????

Bu maç patlama bekliyorum.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

ne patlamasi?

Takim kac haftadir patladi.

Patlaya patlaya bisey mi kaldi

Aramizda ki fark, benim realist düsünebilmem. Takimdan memnun degilim ve Fenerbahce macinda simdiye kadar son yillarin en büyük hayal kirikligini yasadim.

Ama Bursaspor takimi iyi takim fln degil, hatta vasatlar. Takim normal sekilde oynarsa normal sartlarda rahat kazanmali.

Bu demek degildir ki cok iyiyiz. Bursaspor'un su an Akhisar dan farki yok.

He futbol bu, bakarsin kaybederiz. Ama mantikli sonuc rahat galibiyet.

Sizler ama derbi macini yenildik diye 3. lig takimi olsa bile kaybederiz diyecek durumundasiniz.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

aynen öyle. Cünkü bu ruhsuzlar 3. lig takimi kadar top oynamiyor. Ruhsuz bunlar, capsiz bunlar, karakter ortaya koyamayan futbolcu görünümlü varlik bunlar. Lesh kere lesh, rezil oglu rezil futbolculara sahip ve bu kirginligim, kizginligim uzun bi müddet gecmeyecek gibi.

Biz bunlardan kadiköy galibiyeti beklemedik. Tek istedigimiz ADAM gibi top oynasinlar canimizi yesinler. yine yenilsinler, zaten dünya gözüyle bi galibiyet göremeyecez sanirim orada. Ya be kardesim bari mücadele edin yahu... Zorya bile dün iyi kötü mücadele etti ya bizim ruhsuzlar? Ruhsuzsunuz ruhsuz!

Yahu nereye havlu atiyon sacma sapan konusmayin surda. 11 hafta geride kalmis.

Ulan sezon basinda biz Fener'in durumunda olsaydik olayci tayfa ISID gibi oyuncularin kafasini keserdi heralde.

ya arkadas sen hala anlamiyon mu?? olay puan hafta falan degil, takim isik vermiyor isik. Anla bunu. organzie bi tane golümüz yok, dogru düzgün iyi oynadigimiz bi tane mac yok.

iyi seyler söyle de biz de polyanacilik oynayalim senin gibi. Bursa maglubiyeti sonrasi de ortaliktan kaybolur senin gibi toz pembeciler.

Takim haddini asan kisilere TOKATI yerlestirmis.

s
Evet cok düsündüm, benim ayibim olsun.

Ama sonucta senin rezil oldugun, tokat yedigin gercegi degistirmez. Futbol yerine baska spora yönelsen daha iyi olur.. Bos bos konusuyordun dünden beri.

Bursa ve Batalla müthis takimmis cidden, tam dedigin gibi.

Tipik türk taraftar profili ciziyon. Bi galibiyet aldik diye (onu da bilmem kac hafta sonra) hemen "barca" havasina girmissin. Dün mac 0-1 oldugunda aklina ben geldim dimi, bana karsi rezil olusun falan. Tabi baya dokunmus sana dediklerim. Ama sana sunu söylim keske takim düzelse de ben mahcup olsam, keske sampiyon olsak da ben haksiz ciksam, ama göreceksin bu ruhsuzlar beni hakli cikaracak, cünkü ruhsuz bunlar, capsiz bunlar, topcu mopcu degil bunlarin alayi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tipik türk taraftar profili ciziyon. Bi galibiyet aldik diye (onu da bilmem kac hafta sonra) hemen "barca" havasina girmissin. Dün mac 0-1 oldugunda aklina ben geldim dimi, bana karsi rezil olusun falan. Tabi baya dokunmus sana dediklerim. Ama sana sunu söylim keske takim düzelse de ben mahcup olsam, keske sampiyon olsak da ben haksiz ciksam, ama göreceksin bu ruhsuzlar beni hakli cikaracak, cünkü ruhsuz bunlar, capsiz bunlar, topcu mopcu degil bunlarin alayi.

s

Sende tipik rezil profili ciziyorsun. Ben Barca fln demiyorum. Burda Bursa fark atar, Batalla süper, yok takim 3. lig takimina yenilir diyen haddini asan terbiyesiz sendin. Bunu sadece yüzüne vuruyorum.

Bundan baska birsey de iddia etmiyorum. Hadi simdi yol al. Fazla vakit harcadim. Baska spora yönel iste. Bursa'yi izlemeden ahkam kesip duruyordun.

s

Sende tipik rezil profili ciziyorsun. Ben Barca fln demiyorum. Burda Bursa fark atar, Batalla süper, yok takim 3. lig takimina yenilir diyen haddini asan terbiyesiz sendin. Bunu sadece yüzüne vuruyorum.

Bundan baska birsey de iddia etmiyorum. Hadi simdi yol al. Fazla vakit harcadim. Baska spora yönel iste. Bursa'yi izlemeden ahkam kesip duruyordun.

Benim bursa fark atar mesajimi bulursan ben serefsizim, eger bulamazsan sen serefsizsin kabul mü deliganli hakan. Beynin sulanmis, sen baska spora da yönelme sen su klavyeyi elinden bi birak, disariya cik biraz oksijen girsin beynine. Ne la bu, coluk cocukla ugrasiyoruz surda, allahtan engelleme olayi var da artik igrenc sacmaliklarini okumak zorunda kalmayacam, hadi simdi uza hakanovski.

Benim bursa fark atar mesajimi bulursan ben serefsizim, eger bulamazsan sen serefsizsin kabul mü deliganli hakan. Beynin sulanmis, sen baska spora da yönelme sen su klavyeyi elinden bi birak, disariya cik biraz oksijen girsin beynine. Ne la bu, coluk cocukla ugrasiyoruz surda, allahtan engelleme olayi var da artik igrenc sacmaliklarini okumak zorunda kalmayacam, hadi simdi uza hakanovski.

s

Coluk cocuk dedigi sözde rezil olan adam, hakanovski diyor. Kusura bakma, bende zekasiz insanlara zaman harcamamaliydim.

Ben serdar azizi begendim, bence üzerinde durulmasi gereken bi stoper, ama yanina mutlaka baba stoper lazim (ujfa gibi)

Bu takımın şampiyon olabilmesi için %80 galibiyet yüzdesinden aşağıya asla düşmemesi lazım kalan maçlarda.Bu da her 5 maçtan 4'ünü kazanmayı gerektiyor ki şu takımla bu mümkün değil.Arada kazanılan 1-2 maçın hiçbir kıymeti değeri yok.2 maç sonra kayıp yapıldığı an yine aynı pozisyona geri dönülecek.İçeride antepi,alanyayı falan yeneriz de bu maçlar en fazla farkın açılmasını önler.Fenerin hali ortada.Kaç haftadır kazandıkları halde hala aynı durumda puan farkı

Üst Alt