16/17 H:12 | Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 27 Kasım - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:12 | Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 27 Kasım

çok net bir faul yok bence

3 oyuncunun josef gibi kazmadan top alamayıp oyundan düşmesi ve üstüne gereksiz 1 faul + sarı kart + dk 45+1 + gol olması tahammül edilir gibi değil
Onu demiyorum hocam, alper ortayı açınca sowun arkasında Souza ile Rizeli bi oyuncunun hava topu mücadelesi vardi onu diyorum

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçı acmamla mousa sow un hatrick yapması bir oldu.

Ben de efsane takımım ossasuna nin maçını izliyorum .nadir gelişen ataklarimizla hop oturup hop kalkıyorum

sent by note 7 #fireinthehole

hat-trick2.jpg

hikmet karaman golü atar atmaz geriye çekti takımı

1-0 olunca fb 2-3 defa geldi atacağı belliydi

hikmet karaman futbolun içinde bu kadar olup da hiçbişey öğrenemeyen 1 adam

birakin alsinlar maci hiyarlar yenilseler haftaya besiktas macina asilmazdilar.
bence biz haftaya macimizi alirsak bunlarda besiktasi yener birde antalya ibbyi yendimi tam olur.
lig tamamen yeniden baslamis olur.

yalnız herkes gs daha zor maçları oynamadı diyip duruyordu

ulan bjk oynadı mı zor maçları

2 maç geriimizden geliyor fikstürümüz

al işte bjk de takılmaya başladı

haftaya da fb beraberliği gelir

bu medya çok şerefsiz

sadece gsnin dezavantajlarını konuşuyor kavşaklar

Aci ama gercek futbolcuya dayali duzen sadece bizde kaldi buyuklerin arasinda. Hem fb hem bjk td takimi oldular. Bizimkiler gibi canlari isteyince oynamiyorlar. Fb'de mesela Dick oncesi Sow kosamiyordu bile ama artik defansa bike yardim ediyor ve ustune golde atiyor. Hala bir bok oynamiyorlar ama kimsede Dick'in etkisinin olmadigini soyleyemez. Disiplinli hoca farkli oluyor. Fbli topcular it gibi kosuyor , mucadele ediyor cunku baslarinda hoca var. Bjkde ayni bizde ise 1 aydir yatan topcular canlari istedi Bursaya karsi kipirdandi...

Helal olsun Dick ve Senol'a. Futbolcuya dayali duzeni bitiren her hoca saygimi hakediyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yalnız herkes gs daha zor maçları oynamadı diyip duruyordu

ulan bjk oynadı mı zor maçları

2 maç geriimizden geliyor fikstürümüz

al işte bjk de takılmaya başladı

haftaya da fb beraberliği gelir

bu medya çok şerefsiz

sadece gsnin dezavantajlarını konuşuyor kavşaklar
Bugün aynı seyi söyledim eşime,algı psikolojisi böyle birşey, tamam iyi oynamıyoruz kabul ediyorum ama yere göğe sığdırilamayan bjk bizden dört puan önde fb 1 puan önde şuandaki.skorlara göre ve fb tüm derbileri dışarıda oynayacak bjk sahamıza gelecek en çok yandığım puan kaybı malesef ts ve haftaya dediğin.gibi fb bjk maçı var

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt