16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık

@Hakan Delikanli orhan hocam linnesi cikarip sarbiyi almis gene reis ; (
s
Sakatlik sorunu cikarsa ortaya bu yorumundan dolayi yakarim biliyorsun

"Riekerink, Martin Linnes ile ilgili ise, “Martin mükemmel bir profesyonel. Bugün sağ bek olarak şans verdim. Sol bek oynarken verdiği güveni vermedi, o yüzen de yerine Sabri girdi” ifadelerini kullandı."

latest

200904242608_PIC_3044.JPG

s
Hayal kirikligina ugratti beni an itibariyle.
bana bi özür borçlu olduğunu düşünüyorum. 11 açıklandığı anda hem gökhan sancağın açtığı konuda hemde gökhan konuyu açtı diye konuyu silip kendisi tekrar açan alper altunun konusunda tam 2 kere menşın attın . bana karşı yaptğın algı operasyonundan dolayı senden bir özür bekliyorum reis. hani rollerimizi değiştirsek ben dilerdim şahsen.

bana bi özür borçlu olduğunu düşünüyorum. 11 açıklandığı anda hem gökhan sancağın açtığı konuda hemde gökhan konuyu açtı diye konuyu silip kendisi tekrar açan alper altunun konusunda tam 2 kere menşın attın . bana karşı yaptğın algı operasyonundan dolayı senden bir özür bekliyorum reis. hani rollerimizi değiştirsek ben dilerdim şahsen.
s
Haklisin renktas, özür borcluyum.
An itibariyle gelecek maclarda Sabri'nin oynayacagini ögrendigim icin cok üzüntülüyüm.

Pozisyona girsen dert pozisyona giremessen dert bugun keyifli bi maç izledik iste abi rakip kotu tamam gecen haftada rakip kotuydu ama lestik bu hafta hucum bakimdan iyidik iste Osmanliyida haftaya dusunuruz

10 kişi ile G.Antep bizi yenebilirdi.
Biz de orta saha yok.
De Jong, Selcuk, Sneijder olmuyorrr.
Sneijder cok top kaptırdı..Bazen de super paslar dagıttı.

Ve herseyden onemlisi, su belli oldu ki, bu takım hiç korner çalışması yapmıyor.
Attığımız hiçbir korner rakip kalede tehlikeli olmadı.
Onların kornerleri hep tehlikeli oldu. Biz de adam paylasma yok. Yan toplar hep tehlikeli oluyor. Yediğimiz gol de boyle geldi zaten.

10 kisi Antep bizi nereye yenebilirdi be nerenle izliyonuz su maci kaç tane gol kacirdik yavas yensinler hadi gecen hafta desenki kasimpasa bizi yenebilirdi 10 kisiyle anlarim antep bizi yenicek ne yapmis 10 taneye yakin gol kacirdik dersinki antepe bukadar pozisyon vermememeliyiz anlarim antep yenebilirmis he yenebilirdi he yerin dibine sokun iyice gecen haftaki mactan nekadar zewk almadiysam bu mactan okadar cok zewk aldim

10 kisi Antep bizi nereye yenebilirdi be nerenle izliyonuz su maci kaç tane gol kacirdik yavas yensinler hadi gecen hafta desenki kasimpasa bizi yenebilirdi 10 kisiyle anlarim antep bizi yenicek ne yapmis 10 taneye yakin gol kacirdik dersinki antepe bukadar pozisyon vermememeliyiz anlarim antep yenebilirmis he yenebilirdi he yerin dibine sokun iyice gecen haftaki mactan nekadar zewk almadiysam bu mactan okadar cok zewk aldim
"Nerenle izliyonuz" lafını kullanana cevap vermem.. Yuru git işine..

Uretimi cok dusuk takimiz.

Sneijder Selcuk Eren skor katkisi sunmazsa bu normal.

Heee bir de 2 ayaga ve futbolcu lisansina sahip herkesten gol yiyebiliyoruz! Muthis bir defansimiz var!!

Kasimpasa macinda cok fazla basit pas yaptigimiz icin pozisyon üretemedik ve pozisyon vermedik de macta tempo olmadigi icin

Bugunku macta tempo yaptik bu kez de kalemizde pozisyon verdik

Bunun ortasi bir sekilde bulunmali,sezon basinda oynadigimiz maclar bu sekildeydi mesela

Kalemize cok onemli, cok ciddi bir kaleci koymusuz ama defans hatti komple cop.

Ben olsam yedek olarak Carole u tutarim, kalan serdar, ched, semih, balta, koray , sabri, linnes, cavanda topunu yollarim. Hic biri GS formasini haketmiyor.

Selcuk, Sneijder kusura bakmasinlar uretim yok para da yok.

Tolga tum kariyeri biyunca cok sakatlanmis biri. Sene basinda da yazmistim baslik acip. Herifi tanimiyorum ama her sezon sakat diye.

Cok gecmeden merhaba dedi tanitti kendini.

Ayrica Tolga da kazmanin teki. Herif 50 tane sut atti bugune kadar daha kaleyi tutan yok. Herkes kesici diye seviyor. Ben bizdeyken Topaldan da nefret ederdim. Gol tehdidin yoksa GS orta sahasini isgal edemezsin 2016 yilinda!!!

Bu Sneijder icin de Selcuk icin de gecerli.

Ayrica Tolga almanyadan cikip da gordugum topa en berbat vuran oyuncu!!

Ciddi revizyon gerek. En kolayi td u suclamak. Gorunen koy kilavuz istemez.

Bize bu sene sonu takimda revizyon degil kıyım yapabilecek bir baskan lazim, dursunla bu isler yurumez!!

Üst Alt