16/17 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 14 Ocak - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
biraz once Aydin Aslan kardesimizle gorustum.

hepinize selamlarini soyledi ve sabrinin bugunku performansindan sonra brumanin yedek kalmasi gerektigini belirtti.

her zamanki gibi cok sevgi ve saygi doluydu.

cok ozluyoruz kendisini cok.

Konyaspor başkanı Ahmet Şan: "Ali Çamdalı, hakeme 'korkaksın' dediğini söyledi. Türk futbolundaki klasik filmlerden birini izledik burada."
Ahmet Şan: "Hakemleri konuşmayalım diyoruz ama 30 bin kişi hakemi konuşuyor şu an. Sneijder hakeme ne dedi de zoraki bir sarı kart çıktı?"
Ahmet Şan: "Televizyon programlarından ricam; De Jong'u 90 dakika bir izlesinler. Biz bundan bıktık ama böyle devam ediyor, değişmiyor."
Ömer Ali Şahiner: "Ali abi hakeme 4 kez korkak dediği için kırmızı görmüş. İlkinde kırmızı değil de, 4. kez söylediğinde mi kırmızı oldu?"

C2Jqug7XEAApIbZ.jpg

Son düzenleme:
Konyaspor başkanı Ahmet Şan: "Ali Çamdalı, hakeme 'korkaksın' dediğini söyledi. Türk futbolundaki klasik filmlerden birini izledik burada."
Ahmet Şan: "Hakemleri konuşmayalım diyoruz ama 30 bin kişi hakemi konuşuyor şu an. Sneijder hakeme ne dedi de zoraki bir sarı kart çıktı?"
Ahmet Şan: "Televizyon programlarından ricam; De Jong'u 90 dakika bir izlesinler. Biz bundan bıktık ama böyle devam ediyor, değişmiyor."
Ömer Ali Şahiner: "Ali abi hakeme 4 kez korkak dediği için kırmızı görmüş. İlkinde kırmızı değil de, 4. kez söylediğinde mi kırmızı oldu?"

C2Jqug7XEAApIbZ.jpg

Gotundeki cikmamis anlasilan

C2Jqug7XEAApIbZ.jpg
sneijder ne dedi dedikten önce de sinkaflı küfürler etti zoraki sarı kart gösterdi dedi. Kısacası çamur at izi kalsın

Maçtan önce çogu kişinin yorumlarına bak maçı kazanacağımız kesin
Biriside sabriye çok küfür edilir demişti
Ne adamsınız yav ne derseniz tersi çıkıyor tam komedi:D

Kimse kusura bakmasın bizim taraftar futboldan fazla anlamıyor ve yerli futbolculara karşı fazlasıyla ön yargılı. Öyle ya Hamza'yı bile yerli sevici ırkçı diye arkasından teneke çalarak kovalamışlardı. Tamam Sabri ile kafayı bozdunuz, tamam Semih kazma, Selçuk mıymıntı o şöyle bu böyle herşeye tüm kulplarınıza eyvallah. Gelin bir de şu Carole denen futbol özürlü gamsız beceriksize biraz ekşiyin. Fenerbahçe derbisi onun yüzünden gitti, Başakşehir maçı onu yüzünden gitti, Trabzon maçı onun yüzünden gitti, Osmanlı maçı onun yüzünden gitti. Açın ligin geri kalanında yediğimiz bütün golleri izleyin. Kaç tanesi Sabri'nin kanadından yenmiş kaç tanesi Carole'un kanadından yenmiş bir sayın bakalım. Yok ileri çıktığında birşeyler yapsa hücuma katkı falan verse diyeceğim ki adamın savunması kötü ama ofansa iyi destek veriyor o da hava gazı. O beğenmediğiniz Sabri gene orta yapıyor şut çekiyor ayda yılda bir gol de atıyor. Herhalde Carole yabancı diye sesiniz çıkmıyor bilememki.

C2Jqug7XEAApIbZ.jpg

G.t Hosafi

C2Jqug7XEAApIbZ.jpg

De Jong'u mu izlesinler? Ulan adamin her temiz kaymasina foul caliyor hakemler, ne bekliyorsunuz her kaydiginda sari kart mi versinler adama?

Allahin gerizekalisi, baskan olmus bir de. Önce futbolu ögrenin sonra kulüp yönetin.

Mete korkak ve eyyamci olmasa De Jong'a taban ile giren adama da kart göstermesi gerekirdi.

Maçıın özetini izledim.

İyii de özeti izlemişim . 90 dakika izlesem kafayı yerdim herhalde .

Ben böyle rezil bir savunma görmedim ya her defansın arkasına atılan top %100 lük pozisyon mu olur.

Hele bir pozisyon var tam komedi hakan adama basıyor semihe bakıyorum yanındaki galatasaraylı ile penaltı noktasındaki adama gidiyor 2 kişi bir adamda ama arka direkdeki adam bomboş. top ona gidioda Allahdan gol olmuo.

Bu defans ile bu maçı almış olabiliriz ama şampiyonluk mu ?

Güldürmeyin beni !

Üst Alt