16/17 H:2 | Akhisar Belediyespor 1-3 Galatasaray | M.S | 27 Ağustos - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Akhisar Belediyespor 1-3 Galatasaray | M.S | 27 Ağustos

Selcuk

Cq5OUuNXYAATll4.jpg

Tolga

Cq5OVN9WIAId5Uj.jpg

Hersey Galatasaray icin. birgün anlarsın.

biraz dalastık kusura bakma. ii geceler herkese.
Aceleci davranmamak gerek.

Biz herhangi küçük bir takım değiliz, daha yarım saat bile oynanmamışken maçı bitmiş sayman üzücü.

Bu takım nice maçları çevirdi dandik Akhisarı mı geriden gelip yenemeyecek. Biz Fener falan değiliz birazcık kıpırdanmamız bile bir maçı almamıza yeter.

Herşeyi geçtim takım da kötü oynamıyordu ilk yarı, gayet iyiydik ve baskılıydık. Geçen hafta ile bu hafta arasında gece ile gündüz kadar fark vardı.

Biz Galatasarayız, boşuna denemişler "Biz bitti demeden bitmez".

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bruma ve tolga çok iyi, maçın son 15 dakikası oyundan düştük orta sahaya takviye gerekiyordu selçuk tel tel döküldü yine son 15 dakika selçuk yerine donk ya da hamit gibi diri oyuncular girebilirdi oraya riekerink bence oyuna hamle yapmakta gecikti iki oyuncu değişikliği ile tamamlamış olduk maçı.

ben bu sezon ışık görüyorum takımda milli takım arasından sonra deplasmanda kayseri, içeride rize ile oynayacağız kazanabileceğimiz maçlar bence inönü'ye 4te4 yapmış bir şekilde çıkabiliriz.

Abi yazın başında Riekerink'e şans verilsin dedik adam takımla kimyayı tutturdu ölü takımı top oynayan takıma çevirdi geçen sene..
Ki ben otoritesine hayranım adam destan yazıyor 3.kupaya gideceğiz bu sene.
Şampiyon olacağız inşallah..

Sneijder'in 20 ye yakın vurdumduymaz şutları,taca giden topları unutulmuş hemen

Şaşırmadım galibiyet sonrası sevinç çığlıkları kaybetseydik baş sorumlulardan biriydi :)

mbokani cok ii olur be. güclü ve hava toplarında etkili santraforların bu ligde büyük tehdit oldugu ortada.

rodellega kırdı gecirdi bugün. ayı oglu ayı :D

Carole 2-3 hata haric iyiydi, bazen gereksiz hatalar yapiyor, bu da konsantrasyon dusuklugunden olabilir

Chedjou ve Hakan'i begenmedim, umarim Serdar milli aradan sonra takimda yerini alir

Selcuk cok kotu, takima faydasi yok, hep yana oynuyor, geri oynuyor...

Tolga fena degildi, birseyler deniyor, dikine oynuyor

Eren'i begendim, golunu de atti, takima oyun anlaminda katkisi buyuk

Bruma 1 goal 1 assist, bruma neden hala sagda oynatiliyor yaw... umarim podolski hemen doner de bruma tekrar solda oynar

Üst Alt