16/17 H:2 | Akhisar Belediyespor 1-3 Galatasaray | M.S | 27 Ağustos - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Akhisar Belediyespor 1-3 Galatasaray | M.S | 27 Ağustos

Yarın kayseri pazartesi rize maçı olsa tamam derim. Önemli 2 eksiğe rağmen bugünkü ilk yarı beni çok umutlandırdı. Acaba oyunumuz akhisara özelmiydi yoksa bu muyuz merakı sardı beni valla.

Balta da güvenilece biri degil bence. Stoperlerimizin ayni sorunlari var, güvenilmezler.

Serdar'i da görmek lazim ama onun da öyle ahim sahim bir stoper oldugunu düsünmüyorum acikcasi.

Öyle ama Serdar daha sert bir oyuncu. Biraz sert olmamiz lazim. Rodellega'ya uzun top atiyorlar. Chedjou ile Balta geri geri gidiyorlar. bir o var zaten. Birisinin basmasi lazim ama olmuyor. o 2 si bizim defansimiz olamaz. Chedjou zaten şuursuz biri. Gol yedirmeye çalişiyor.

Son düzenleme:
ZYQR4Z.png

2-1 den sonra Chedju'ya dikkatli baktım. Adam kaçırmalar, arkaya top sektirmeler, topu rakibe vermeler.... Çok isteksiz oynuyor. Konsantrasyonunu kaybetmiş gibi. Gitmek istiyorsa 3'e 5'e bakmadan hemen satılmalı. Tolga'yı iki maçtır beğendim. Bir tık hızlı olsa zaten bize bırakmazlardı. Top kazanamama hastalığımız devam ediyor. İki maçta 6 puan iyidir ama yine de çok yetersiz oyuncularımız var.

2 yeni Tweeti görüntüle
Galatasaray Tribün ‏@1905tribun 3 sn.4 saniye önce
Akhisar - Galatasaray maç sonu koşu mesafeleri:

Akhisar: 106.64 km
Galatasaray: 104.39 km

Üst Alt