16/17 H:2 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | M.S | 28 Ağustos - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | M.S | 28 Ağustos

Sinan Kaloğlu'yu camiamıza kazandırmak lazım.

Şaka bir yana,gerek yok Kaloğlu'na falan.Stadın doluluk oranı en kötü bugünkü gibi olsa yine yeneriz.Taraftarın oluşturduğu atmosfer,bizimkilerin ellerini ayaklarını titretiyor,resmen hiçbir şey yapmadan ilk yarıyı bitiriyoruz.Top oynadığımız,ikinci yarının son 15 dakikası falan en fazla.

İzlediğim mekanda fenerbahçeli vardı sadece bende arkaya attım sandalyeyi trollüyorum. Kayseri 3. golü attı "ulan volkan bikere kalecilik yap Allah belanı versin, milletin Muslerasına bak bi" dedim. Yanımdaki çok konuşan bi oğlan vardı benden gazı alınca başladı bağırmaya. Önden kalabalık bi grup bi sus ne kafa ütüledin dedi, sonra birbirlerine girdiler. Maç boyunca "sarı kırmızı değil mi hepsi aynı" diye sallıyolardı. Ayırmadım tabi yediler birbirlerini, yesinler daha çok yerler.

Geçen sene 6-7 maçta yedikleri golü 2 maçta yediler.Fikstürleri iyi gibi yoksa 5-6 maç sonunda galibiyet alamazlardı bunlar.İçeride Bursayla oynayacaklar.Bugün Bursa tribünlerinin tepki göstermesi o maçı da sıkıntılı hale getirdi.Bursanın defans leş olmasına rağmen o maça asılacaktır herşeyiyle yoksa Bursa çok karışır.İlk zor maçları 6.hafta Osmanlıyla deplasmanda

evet dogru ama demek istedigim şu bu emekli adam savunmayı düşünmez hurra hücum ettirir şikeciler kazandıkları maclarda bile gol yiyecekler bakın görün

sıkı savunma olayı bitti artık dick sunderlandden neden şutlanmıs bir araştırın

Şaka bir yana,gerek yok Kaloğlu'na falan.Stadın doluluk oranı en kötü bugünkü gibi olsa yine yeneriz.Taraftarın oluşturduğu atmosfer,bizimkilerin ellerini ayaklarını titretiyor,resmen hiçbir şey yapmadan ilk yarıyı bitiriyoruz.Top oynadığımız,ikinci yarının son 15 dakikası falan en fazla.
c8ac7e5d003722fc58cadbe47c32e9eb.jpg

2 haftadır fenerin maçlarını takip etmiyorum. Bi daha takip edersem şey oluyum. Yalnız 3-2 den sonra kafayı yerdim gülmekten çıldırırdım yemin ederim. Lan hep böyle olacaksa söyleyin de ben de takip ediyim partiyi kaçırmışım bildiğin. Ama yok neyse boşver :D

Ozan tufan maç sonrası konuşmasında: dick geldiginden beri duran top ortamlarına giremedik" hahahha tam bir komedi bunlar tam kuş

Wellingtonu yedek olarak alin dediydik kamil lan bu bizim yoneticiler. 600 bine mis gibi yedek olurdu.

Lan kayseri hocasi umutla gorusmelere devam ediyoruz dedi yarildim ya. Hangi insan umut gibi bir kaplumbagayi ister lan :D sahane.kontrataga cikan takimi p.c edecekler :D

Üst Alt