16/17 H:2 | Konyaspor 2-2 Beşiktaş | M.S | 26 Ağustos - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Konyaspor 2-2 Beşiktaş | M.S | 26 Ağustos

şenol hoca nasıl bukadar kiralık oyuncu olayına izin vermiş ilginç

cünkü bu yıl gecen yılki takım savunması yok yada daha kırılgan kargalarda

Yav turkiyenin en iyi orta sahasi atiba vardi degil mi. Melonun boku olamayacak adamlar su ligde yuceltiliyor ya baska bise demiyorum. Elek edecekler elek atiba ehhe demeye devam etsinler

Yav turkiyenin en iyi orta sahasi atiba vardi degil mi. Melonun boku olamayacak adamlar su ligde yuceltiliyor ya baska bise demiyorum. Elek edecekler elek atiba ehhe demeye devam etsinler
Hala melo demeyelim. Yıllar geçiyor melo da yaslanıyor. Melo gitti artık bizde değil kıyas yapmasak iyi olur. Önümüze bakalım lassana gelsin umalım.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'a daha Talisca, Ebubekir falan gelecek yine bir nebze iyi olabilirler. Forvetleri yok çünkü (Cenk=0) ama defansı S.O.S veriyor. 2 tane yabancı kalecileri var Tolga'yı oynatıyorlar hala.

Kargalar bizden daha berbat.İlk 11 e girecek adamları Adriano,Nasri vede Talisca olur.Ben yeni aldıkları afrikalı forvetin Cenki keseceğini düşünmüyorum.Gayet formda Cenk.Beck te iyi oynuyor.GG nin de girmesi zor.Caner belki sol kanada düşünebilir.Kısaca şampiyon olmamız Diarra transferine çok bağlı.Alırsak bu malları geçeceğimizi düşünüyorum.Artı winner özelliğimiz sayesinde son haftalarda elleri ayakları titreyecektir kargaların.

Kargalar bizden daha berbat.İlk 11 e girecek adamları Adriano,Nasri vede Talisca olur.Ben yeni aldıkları afrikalı forvetin Cenki keseceğini düşünmüyorum.Gayet formda Cenk.Beck te iyi oynuyor.GG nin de girmesi zor.Caner belki sol kanada düşünebilir.Kısaca şampiyon olmamız Diarra transferine çok bağlı.Alırsak bu malları geçeceğimizi düşünüyorum.Artı winner özelliğimiz sayesinde son haftalarda elleri ayakları titreyecektir kargaların.

Diarra gelirse bence Şampıyonluk yüzdeleri %60 bizim lehimize olur...

Üst Alt