16/17 H:20 | Kasımpaşa 4-0 Başakşehir | MS | 12 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Kasımpaşa 4-0 Başakşehir | MS | 12 Şubat

a6752stsllogo.png

130360.png
c80ecv.png
130343.png

22091415934_29f025dbd7.jpg

Spor Toto Süper Lig 2016/17 Sezonu 20.Hafta
Kasımpaşa -Başakşehir
Kasımpaşa Stadyumu
12 Şubat
13.30

İddaa üzerinden bakarsak 10Ç veya X/1 veya 1/1 olacaktır. Fener'i yarışta tutmak için tüm ilk 3 takım puan kaybına uğratılacaktır.

Vallahi ne yalan söyleyeyim Başakşehir' in şampiyon olmasını istiyorum. Ellerindeki çok büyük güce rağmen, yıllar yılı popülizm uğruna göz göre göre batağa sürüklenen, 'büyük' lüğü isimlerinde ve taraftar sayılarında kalmış üç kulübün böyle bir tokat yemesi kendilerinin de hayrına olacaktır...

Hele bir nebze işleri rast gitti diye önüne gelene aklınca ayar vermeye cüret eden Fikret Orman' dan ayrı bir tiksinti hasıl oldu bende...

Herkes Basaksehirin puan kaybini istiyor.
Ben istemiyorum sahsen.

Basaksehir lider olsun ve Besiktasin 2 rakibi olsun bizle beraber. Biz sampiyon olamazsak onlar olsun.

Besiktasin kendini göklerde görmesine acayip kil olmaya basladim. Takimlari sirf rakibler zayif diye bukadar iyi gözüküyor. Sadece kocaman bir balon Slaven Bilicli yillardan bu yila hic bir artisi yok simdiki BJKnin sadece rakibler zayifladi.
Ozamanki Galatasaray bugünlü Besiktasi yine tokatlar.

Ama BJKlilere sorsan cok manyak Türkiye standartlrinin üstünde oynuyorlar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt