16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart

Acikcasi bundan sonraki maclarin hedefi ikincilik, bu yonetimi degil ama takimi ancak ikinci olup elemeleri gecerek devler ligi parasini kasaya koyarlarsa affederim

devler ligine girilecek her seye okeyim, sampiyonlugun benim icin tek anlami devler ligine girisin garanti olmasi ve ikincinin payini alabilmesinin cok dusuk olmasi

ikinci olup devler ligine girersek bir olcude bu acigi kapariz

10:0 bile yenilsek bu yüzsüzler defolup gitmez.

Adamların derdi sportif başarı değil ki. Şeylerinde bile değil takımın hali.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Seneye ffp ye takilmadan transfer basliginda sohbet dondurebilmek istiyorsaniz ikinciligi kovalayin derim

daha detayli bilgiyi 25 martta mali kongrede alirsiniz

Bu maçı alacağımıza inan varsa futbolla ilgilenmesin 5 puan var aramızda alırlarsa 2 ye inecek fenerle eşit olacaklar bizi geçecekler ahanda buraya yazdım!!

Bu maç yenilmemiz çok iyi olacak. O yüzden galibiyete üzülürüm.

Galibiyet ile Dursun 1 ay daha sarı dişleriyle güler.

Ancak mağlubiyet ile artık yalaka bir kesim Galatasaray taraftarı bile iyice söylenmeye ve ses yükseltmeye başlar.

Bu maç yenilmemiz çok iyi olacak. O yüzden galibiyete üzülürüm.

Galibiyet ile Dursun 1 ay daha sarı dişleriyle güler.

Ancak mağlubiyet ile artık yalaka bir kesim Galatasaray taraftarı bile iyice söylenmeye ve ses yükseltmeye başlar.

Bu iyi olmaz cunku saha sonuclariyla o malum uye topluluklarinin fikri yerinden kimildamaz

bizim paraya acil ihtiyacimiz var , yarin bir mucize olsa dursun degisse gitse yerine vizyoner bir yonetim de gelse uefa "siz dogru adamlari getirdiniz hadi ffp olmayiversin" demeyecek

kaynaga paraya ihtiyacimiz var , fener ikinci olup o parayi onlar mi kazansin

amac uzum yemek olmali

Bu iyi olmaz cunku saha sonuclariyla o malum uye topluluklarinin fikri yerinden kimildamaz

bizim paraya acil ihtiyacimiz var , yarin bir mucize olsa dursun degisse gitse yerine vizyoner bir yonetim de gelse uefa "siz dogru adamlari getirdiniz hadi ffp olmayiversin" demeyecek

kaynaga paraya ihtiyacimiz var , fener ikinci olup o parayi onlar mi kazansin

amac uzum yemek olmali

Aysal veya tarzı bir adam gelirse UEFA işi kolay. FFP olayı tamamen yalan ve istenilen takımlara uygulanıyor. Bugün Real Madrid-Barcelona-Chelsea-City-Atl Madrid-Bayern Münih gibi kafa takımların da borcu çok ancak onlara ceza vermeyi göze alabilir mi UEFA? Alamaz çünkü CL biter bu takımlar olmazsa.

Bir hafta galibiyet 3 hafta mağlubiyet ile taraftarı kandırmaya gerek yok daha fazla. Gelecek sezon olası bir Dursun yönetimiyle devam kararı çıkar biz de kazayla CL'ye gidersek, Beşiktaş'ın rekorunu kırarız. Rezil olmaya gerek yok. Aysal geldiğinde de Avrupa'da yoktuk ilk sezon ve ligi koparmıştık. Yine aynı tarz bir durum yaşamamız lazım.

Maçı falan bir kenara bırakıp son duduge kadar yonetim istifa diye inletmeliyiz tum stadı

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 maçta sıfır çekip 5'er veya 6'şar yiyelim gerekirse ama yine de CL'de olalım. Rezil oluruz korkusuyla CL'ye gitmeyelim ne demek? CL'ye gitmedikçe, o gelirleri almadıkça sonraki sene de o ligde tutunacak kadroyu kuramazsın, sonraki sene de kuramazsın.

Ayrıca iyi hocalarla o ligde yenilsen de iz bırakman mümkün.

Ulan askere gidecem inşallah orda digiturk yokturdur en azından bu gerizekalılar yuzunden sinirlenip üzülmem varsa dayanamam izlerim...

Üst Alt