16/17 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Osmanlıspor | MS | 5 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Osmanlıspor | MS | 5 Mart

Lens'in oyunculuğunun yanında karakteri ve takımı sahiplenişi de güzel seneye Fb'den önce davranıp alsak çok iyi olur.
Yönetim bir nebze taraftara hoş görünmek istiyorsa getirsin bu adamı.

Fazla idman yaptırıyor diye hoca beğenmeyip sakatım ayağına yatan Sneijder'e bakıyorum, bir de takım beşincilik mücadelesi vermesin diye en acı gününde fedakarlık yapan Lens'e.

Yorum yok.

Allah topçunun en profesyonelini versin.

lens be mq qral yav bisim hollandalılar qibi deqiL be mq :d offh yhaf bisim şereyder hiç top oynamıo be mq, bi qitse de top oynasa taqım. imparatudoR döneminde uçacas mq seneye geLeni qideni dö$ices. sist3m taqımı quracak hocamıs.

Lens'e helal olsun diyorum. Takımına karşı bu denli sorumluluk hissetmek. Bizimkiler bırak ekstra sorumluluk almayı hoca beğenmeyip sakatım ayağına yatıyor.

Sakat sakat sahaya çıkan Muslera'lar, babasının vefatına rağmen maçı kaçırmayan Lens'ler.. Futbolun güzelliği.

Osmanlı'ya şansları tutuyor bunların puan bırakmazlar.

Osmanlı normalde geride bekleyip Kontra atak zorlayan bir takım.

Fenerbahçe'de normalde ilk 15-20 dk bir halt oynamayıp rakibi üzerine çekerek Lens üzerinden şekillendirdiği kontra ataklarla sonuca giden bir takım profili çizdi.

İlk hangi taraf sabrını kaybedip açık oynamaya başlarsa o kaybedermiş gibime geliyor.

Osmanlı normalde geride bekleyip Kontra atak zorlayan bir takım.

Fenerbahçe'de normalde ilk 15-20 dk bir halt oynamayıp rakibi üzerine çekerek Lens üzerinden şekillendirdiği kontra ataklarla sonuca giden bir takım profili çizdi.

İlk hangi taraf sabrını kaybedip açık oynamaya başlarsa o kaybedermiş gibime geliyor.
Forvette Webo ile başlarsa gol bile atamaz bence.

Üst Alt