16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Bu takım AL'de bile elenebilir önelemede.Klişe ama bu Özbekler'in olduğu yerde hayallerimizin hepsi boş Alper.Ben bakma direk gruplardan başlayalım diyorum da,gruplardan da çıkamayız bu halimizle.Tarihimizde yaşamadığımız rezillik bir o kalmıştı onu da yaşarız.
Gelecek seneye tudor'un istediği adamlar alınsın ve kamp'ı iyi geçirelim çok değişik bi takım görürüz. Benim çekindiğim olay bu dursun özbek denen herif tudor'un istediği adamları alacak mı

TapaTalK

Gelecek seneye tudor'un istediği adamlar alınsın ve kamp'ı iyi geçirelim çok değişik bi takım görürüz. Benim çekindiğim olay bu dursun özbek denen herif tudor'un istediği adamları alacak mı

TapaTalK

Tudor Khacheridi der Mandzukic der bu gider Deniz Türüç falan alır boşa umutlanmaya gerek yok.Tudor da bakalım Riekerink gibi kuklalığı mı seçecek,yoksa istifayı basıp gidecek mi.İstifa edip giderse efsane olur gözümde.

Şikeciker pazartesi oynayıp biz pazar oynamamız gerekiyordu adamlar hafta içi kupa macı oynayacak ama lig maçları pazar bu nasıl bir mantık anlamıyorum...

Bu sene sezon başı iyi takım kuramazsa allah belasını versin bu başkan bozuntusunun.

TapaTalK

2 senedir ne gördük de 3. sene umut bağlıyoruz Alper?Bu sene bakma armanın gücüdür ben de inanmıştım şampiyonluğa ama olmayacak,olmuyor belli yani.Avrupa Ligi'nde gruplardan çıkamama rezilliği yaşamasak o bile yeterli aslında şu aşamada.Bu kadro öldü artık,son kurşununu geçen sene Türkiye Kupası'nı ve Süper Kupa'yı alarak attı.Bu gerçekle yüzleşmemiz lazım.Bu kadro yenilenmeden tek kupa alamayız artık.2011-2012'de başlayan o güzel dönem sona erdi.Biz kötüyüz şu an ve karşımızda güçlü bir rakip var artık,Bjk.Fener bir türlü toparlanamadı,toparlanamayacak gibi de görünüyor.Rakipleri küçümsemeyi bırakıp realist yaklaşmalıyız.

S.ligine 2.olarak girmek demek besiktasa gelir olarak darbe vurmak demek. Sampiyonluk fantazisi disinda bir fark olmayacak.

Onemli olan nokta play offta sri basi olabiliyor muyuz. 20 milyon euroluk yatirimla s.liginde 2.tur bile oynarsin

2 senedir ne gördük de 3. sene umut bağlıyoruz Alper?Bu sene bakma armanın gücüdür ben de inanmıştım şampiyonluğa ama olmayacak,olmuyor belli yani.Avrupa Ligi'nde gruplardan çıkamama rezilliği yaşamasak o bile yeterli aslında şu aşamada.Bu kadro öldü artık,son kurşununu geçen sene Türkiye Kupası'nı ve Süper Kupa'yı alarak attı.Bu gerçekle yüzleşmemiz lazım.Bu kadro yenilenmeden tek kupa alamayız artık.2011-2012'de başlayan o güzel dönem sona erdi.Biz kötüyüz şu an ve karşımızda güçlü bir rakip var artık,Bjk.Fener bir türlü toparlanamadı,toparlanamayacak gibi de görünüyor.Rakipleri küçümsemeyi bırakıp realist yaklaşmalıyız.
Tamam buna katılıyorum.
Benim hevesim takımın komple yenilenmesi ve tudor'un transferde belirleyici rol oynaması.

Umut'da mı beslemeyelim knk

TapaTalK

Tamam buna katılıyorum.
Benim hevesim takımın komple yenilenmesi ve tudor'un transferde belirleyici rol oynaması.

Umut'da mı beslemeyelim knk

TapaTalK

Beslemeyelim.Umut sadece kaçınılmaz sonu geciktiriyor.Gelecek sene de bu sene gibi olacak,tek farkı 3-5 Avrupa maçı oynayacağız ek olarak.Dursun'u Mayıs 2018'de postalayacak derinler,belli.Riva parası akmaya başlayacak kulübe yavaş yavaş.O zaman gelecek başkan adayına göre ümitlenebiliriz,tabi yönetimine Albayrak ve Dürüst'ü de alırsa.

Üst Alt