16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Şu barajdaki hataya bakar mısınız düzgün baraj kurulsa o topun ordan geçme ihtimali %1 bile değil ama kaleci kimdi peki Cenk Gönen daha baraj bile kurduramamış şimdi hangi takımın kalecisi bizim yedek kalecimiz koskoca dünya futbolunda o kadar kaleci varken gidip de bu kazmayı almamız gerçekten üzücü o geldiği günden beri takımda 1 tane düzgün iş gitmiyor :eek:ley:

Bu macin sezonun maci olacagi kesin. Hem ligin sonunda hem tum takimlari ilgilendiriyor hem de onceki iki macin gerginliginin etkisi hissedilecektir

fb kazanirsa muthis bir mesaj , en bitik sezonumsa da ben fb yim diyecek iki rakibine de , su an bunu bjk ye tam soyleyebilmis degil .

Ayrica fb kazanirsa basaksehirden ikinciligi alma adina hala sansini surdururken , bjk yi sampiyonluktan etme olasiligini kuvvetlendirecek

fb puan kaybederse bu kez Gs kazandiginda dordunculuge tekrar dusme anlaminda tek maca inmis bir fark olacak

fb de basaksehir de kaybederse ve Gs kazanirsa hala son 4 hafta ikincilik yarisi devam eder

fakat suna uzuluyorum , sadece bjk yi yenmis olsaydik muthis bir sezon finali olurdu bu 4-5 hafta , 4 takimin da sansinin oldugu

SON DAKİKA - Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini Fırat Aydınus yönetecek.

Fenerbahçe, Fırat Aydınus yönetiminde bu sezon 6 maçta 4 galibiyet elde etti. (1B 1M)

Beşiktaş, Fırat Aydınus yönetiminde oynadığı son 7 maçta 1 kez kazandı. (4B 2M)

Fırat Aydınus daha önce 9 kez Beşiktaş - Fenerbahçe derbilerinde görev aldı. İki takımın 4'er galibiyeti var.

Fırat Aydınus'a 21.09.2015'ten sonra ilk kez Beşiktaş maçı verildi. O tarihten bu yana ise 10 kez Fenerbahçe maçı yönetti.

Ilk olarak objektif bakarsak Fener derbileri gercekten cok iyi oynuyor. Iyi den kastim güzel futbol falan degil.

Ücümüz (Fener,biz, Besiktas) arasinda derbilere en iyi hazirlanan takim Fener oluyor mental olarak. Bu macta da istediklerini elde edeceklerini düsünüyorum ben. En az beraberlik alir Fener bu mactan, ben hatta kazanacaklarini düsünüyorum.

Kupa macindaki gibi bir senaryo olabilir, Fener yine oyunu sogutmak oyunculari agresiflestirmek sinirlendirmek icin her türlü pisligi yapacaktir. Bir de es kaza RvP ilk golü atarsa sen gör o zaman samatayi :D Besiktas cok kirilgan bir takim aslinda. Bizim ve Fener'in malliklari yüzünden sampiyon oluyorlar iki senedir. Besiktas'in savunmasi aslinda bizimkinden iyi degil, ama adamlarin orta sahasi ve ön tarafi iyi isledigi icin fazla göze batmiyor.

Bizim takim savunma anlayisimiz biraz daha iyi olsa veya Fener'in ofansif gücü o zaman bunlar bu kadar kolay sampiyon olamazdi bu sezon. (sampiyon olacaklarini varsayarak yazdim bunu tabi ama IBB de cok kirilgan ne yazik ki)

Üst Alt