16/17 H:33 | Gaziantepspor 0-4 Beşiktaş | MS | 28 Mayıs - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:33 | Gaziantepspor 0-4 Beşiktaş | MS | 28 Mayıs

Üzerine alınan karşılığını verir. Kendine çakma Aydın olmayı layık gören ben değilim sensin alındığına göre. İstediğini diyebilirsin çok da s*kleyeceğim bir mevzu değil açıkçası.

her ne kadar bu sefer bana demiş olmasan da ben böyle laf sokmaları s*kliyorum işte ona göre , kendini akıllı sanıyorsun "alınan karşılığını verir" gibi laf ebelikleri yaparak fakat bir dahaki alıntısız laf sokuşunda

ben seni s*klerim olur biter

Tufan Deniz‏ @Tdeniz5
Totti'nin jübilesi > beşiktaş'ın şampiyonluğu

DA7NGZyW0AAcUpi.jpg

O değil de kutlayan yok, şimdiye FB veya GS şampiyon olsa sokaklara inmişti millet, bir tane korna sesi bile yok.

Geçen sene de yağmur yağmıştı yine kutlayamamıştı 3. takımcıklar.

Ama tekrar ediyorum;

Türk futbolunun ve Türk siyasetinin utanç gecelerinden biri.

Kotulerin iyisi olarak hakettiler , tebrik etmek alkislamak duser spor ahlakina uygun sekilde

bu sezon da 2003 teki gibi hakem garabetleri ile
sonuclandi ama her dey notr iken de bizle aralarinda , fenerle aralarinda ciddi oyun farki oldugunu kabul etmek lazim

Terimden nefret ederim ama agir sacmaliyorsunuz.

Günes bir mok degil. Herif ne GS nede FB nin oldugu sezon'da zar zor sampiyon oldu. Talisca ve öbür oyuncular zar zor sampiyon oldular. Bizde isler azicik düzelse burada Sneijder ile Taliscayi kiyaslayanlar nasil kiviracaklar merak ediyorum

her ne kadar bu sefer bana demiş olmasan da ben böyle laf sokmaları s*kliyorum işte ona göre , kendini akıllı sanıyorsun "alınan karşılığını verir" gibi laf ebelikleri yaparak fakat bir dahaki alıntısız laf sokuşunda

ben seni s*klerim olur biter

Üff ne boş bir herifmişsin yav. Kahramanlığa soyunacağına hoşuna gitmiyorsa engelle geç.

Üst Alt