16/17 H:4 | Akhisar Belediyespor 0-2 Beşiktaş | M.S | 18 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Akhisar Belediyespor 0-2 Beşiktaş | M.S | 18 Eylül

Geçen yıl Beşiktaş'ın bütün maçları kazanmasını istiyodum Fenerbahçe şampiyon olacağına Beşiktaş olsun diyordum. Ama bu yıl Fenerden bi halt olmicağı için bunlarında ciddi ciddi hava yakaladıkları için kaybetmelerini istiyorum.

Dikkatli izleyin bjknin tek taktik defanstan topu sisir Cenk indirsin arkadan gelen Talisca tamamlasin

Gecen hafta Vodafoneda da boyle oynadilar

Oyuna bizim gibi agirlik koyamiyorlar. Gecen sene Sosa , Oguzhan ile orta sahalari iyi pas yapiyordu ama simdi Sosa yok , Talisca daha cok 2. Forvet gibi

Derbide hava toplarinda dikkatli olmaliyiz. Bu konuda maalesef
Iyi degiliz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Akhisar cidden rezelet ama BJK'den de böyle giderse zor şampiyon olur. Herşey elimizde. Avrupa da yokken bu işi bitirmeliyiz.

Besiktas cok iyi olmasada orta sahasi bizden sert ve ayagi daha iyi. Defans olarak iki takimda rezaletten bir tik otede. Hucum anlaminda ise biz kesinlikle daha kaliteli bir takimiz. Eger vodafone da puan alacaksak tamamen hucumu dusunup yedigimiz kadar yada fazlasini atmamiz lazim. Sansimiz dusuk ama imkansiz degil

Üst Alt