16/17 H:8 | Beşiktaş 3-0 Antalyaspor | M.S | 23 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Beşiktaş 3-0 Antalyaspor | M.S | 23 Ekim

Basit stoper. Ligimizin üstünde bir stoper bence de ben onun yanındaki tosici hayretler içinde izliyorum. Adam baya iyi sol stoper olarak.

Aynen bende oyle dusunuyorum. Adamlar cok ucuza iki tane iyi stoper elde ettiler. Tabi Senol hoca faktoru buyuk. Adam en basit adamdan muthis verim aliyor

Aysal keske Ft sonrasi Senolu getirseydi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Marcelo Carole tarzı bir transfer. Beklentisiz geldi genelde dağınık da olsa çok sırıtmıyor düzen içinde. Carole daha teknik ona göre tabi o açıdan bir kıyas değil. Um beklenti performans üçgeni.

Aynen bende oyle dusunuyorum. Adamlar cok ucuza iki tane iyi stoper elde ettiler. Tabi Senol hoca faktoru buyuk. Adam en basit adamdan muthis verim aliyor

Aysal keske Ft sonrasi Senolu getirseydi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Şenolu tutmuyorum okadar. Bunların iskelet systemi ve takım kurguyu bilic kurdu ayrıca ki Şenol onun üstüne oturdu resmen.
Geçen yıldan bu yana ayrıca sistemlerinde bozukluk var resmen.

Klasik Antalya.Daha maçların ilk yarılarında gol yemediler.8 maçta 0 gol.İkinci yarı 3-0 olursa kimse şaşırmasın yani.Belki Rıza faktörüyle daha fazla direnirler

Üst Alt