16/17 H:8 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | M.S | 22 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | M.S | 22 Ekim

a6752stsllogo.png

NEXljX.png
c80ecv.png
trabzonspor.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ersun Yalan bizden puan alirsa buhran sendromu yasariz.

Ben ayrica cok kolay bir fikstür periyodunu geride biraktigimizi düsünmüyorum.

Yillardir zorlandigimiz Genclerbirligi deplasmanindan 3 puanla döndük,

sacma sapan bir sekilde puan kaybetmemize ragmen kagit üstünde Besiktas deplasmanindan alinan 1 puan iyidir.

Ligde iyi bir ivme yakalayan Karabükspor'u da ilk haftadan zor da olsa yenmek önemli is.

Kayseri macinda kaybettigimiz gereksiz 2 puan disinda cok iyiyiz sonuclara bakilirsa.

Trabzon-Adana-Kasimpasa-Gaziantep-Alanya maclarindan 15 puan kesinlikle sart.

Basaksehir-Fenerbahce-Bursaspor-Osmanlispor-Konyaspor maclari zor gececek ama bunlarin ikisi evimizde.

Evdekileri kesinlikle almaliyiz. Deplasmanlardan da 1 puan minimum hedef olmali.

Ilk yarı 2 gol atarız, ikinci yari onlar gol atar.

80. dk kadar skor 2-1 olur, sonra 3-1 yaparız onlar da son dakikalarda 3-2 yaparlar.

Son 10 dakika titreyerek izleriz

Rehavete girmeyin.

Ts en kötü zamanında goller bulup bizi zor durumda bırakmıştir hem de evimizde

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle büyük takım reaksiyonu gösterip direnicektir ts.

Bunların bizimle samiyende oynadığı hiç bir maç kolay geçmedi. 40 - 45 bin taraftarımızın önünde oynayacağımızı varsayarsak gaza gelip bol bol koşarlar.

Çok taraftarın önünde oynamak karşı takımı bi yandan korkutsa bile bir yandan da köpek gibi mücadele ettirir, kendilerini göstermek için güzel fırsat.

Büyük coşkuyla goller bulup 2 farkı yakalamak lazım tehlikeli maç.

T@patalk ????

Ersun Yalan bizden puan alirsa buhran sendromu yasariz.

Ben ayrica cok kolay bir fikstür periyodunu geride biraktigimizi düsünmüyorum.

Yillardir zorlandigimiz Genclerbirligi deplasmanindan 3 puanla döndük,

sacma sapan bir sekilde puan kaybetmemize ragmen kagit üstünde Besiktas deplasmanindan alinan 1 puan iyidir.

Ligde iyi bir ivme yakalayan Karabükspor'u da ilk haftadan zor da olsa yenmek önemli is.

Kayseri macinda kaybettigimiz gereksiz 2 puan disinda cok iyiyiz sonuclara bakilirsa.

Trabzon-Adana-Kasimpasa-Gaziantep-Alanya maclarindan 15 puan kesinlikle sart.

Basaksehir-Fenerbahce-Bursaspor-Osmanlispor-Konyaspor maclari zor gececek ama bunlarin ikisi evimizde.

Evdekileri kesinlikle almaliyiz. Deplasmanlardan da 1 puan minimum hedef olmali.
Arenadaki tum maclari kazanirsak sampiyon oluruz zaten Murpy

Üst Alt