16/17 H Grubu 3. Maç | Osmanlıspor 2-2 Villarreal | M.S | 20 Ekim | TRT 1 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H Grubu 3. Maç | Osmanlıspor 2-2 Villarreal | M.S | 20 Ekim | TRT 1

1177904_620x410.jpg

Daha bu adamı almak için ne bekliyoruz inanın hiç bilmiyorum
Adam kalite olarak Selçuk'dan kat kat daha kaliteli
Sneijder'den çok çok çok daha formda
Tolga kadarda mücadeleci
Fizik olarak Carole kadar güçlü
Bruma kadar olmasada çok hızlı
bitiriciliği hiç ortasaha gibi değil forvetlerden daha iyi bitiriciliği
hepsini geçtim adam Eren'den daha etkili gol yollarında :D
[video=youtube;wIqQqxQ_buM]https://www.youtube.com/watch?v=wIqQqxQ_buM[/video]
[video=youtube;l9uDwNIe9Ic]https://www.youtube.com/watch?v=l9uDwNIe9Ic[/video]

Hiç şüpesiz son iki yıldır ligin en dominant en etkili orta sahası
Geldiğinden beri çok çok geliştirdi kendini zaten
Adam gerçekten düşük bütçeli Yaya Toure
Ramires filan bok yemiş bu adamın yanında :D

Son düzenleme:
Enes cidden hayallerde yasiyorsun kardesim. 10 milyon euro istiyorlar adama kim verecek ?
Scouta o parayi verelim emin ol 2 tane getirirler.
Belcika, avusturya bu tarz adamlar ile dolular acip gozleri bakmak gerekir. Bugun sorsan herkes umari ister degil mi samsunsporun icinden herifler bilerek adamin parasini odemedi misal. Kacti 2 ay bulunamadi sonra bi baktik osmanlida cikti. O donem ben burda yirtindim samsunspor yoklukta ver 1.5 m euro bonservis samsunda kalsin gelistirsin kendini. Dusun samsunsporun yonetici profili kahvede cay icen adamlardan farki yok. Onlar oyuncu bulabiliyorsa adam gibi ekip ne yapmaz.
Bosa parayi sokaga atmaya gerek yok. Biraz toparlayip favre'nin aklini celmemiz lazim cilgin hollandaliyi altyapinin tek patronu yapip senkronize olarak favre ile calismasini saglamak.
Scout ekibine de yillik 10 milyon euro ayirip bulacaklari atletik oyunculari turkiye icerisine kiralamak. Bunun icin bir fon bile kurulabilir cunku kiralamak icin sonra ugrasip duruyorsun. Portekiz brezilya mentalitasi ile fon uzerinden illegalite cevirecegiz isin ozu.
Ffpden de yirtmani saglar bu ayrica.

1177904_620x410.jpg

Daha bu adamı almak için ne bekliyoruz inanın hiç bilmiyorum
Adam kalite olarak Selçuk'dan kat kat daha kaliteli
Sneijder'den çok çok çok daha formda
Tolga kadarda mücadeleci
Fizik olarak Carole kadar güçlü
Bruma kadar olmasada çok hızlı
bitiriciliği hiç ortasaha gibi değil forvetlerden daha iyi bitiriciliği
hepsini geçtim adam Eren'den daha etkili gol yollarında :D
[video=youtube;wIqQqxQ_buM]https://www.youtube.com/watch?v=wIqQqxQ_buM[/video]
[video=youtube;l9uDwNIe9Ic]https://www.youtube.com/watch?v=l9uDwNIe9Ic[/video]

Hiç şüpesiz son iki yıldır ligin en dominant en etkili orta sahası
Geldiğinden beri çok çok geliştirdi kendini zaten
Adam gerçekten düşük bütçeli Yaya Toure
Ramires filan bok yemiş bu adamın yanında :D
Neyi bekliyoruz cevabı için ne bileyim aklıma ilk transfer penceresi açılması geliyor mesela.
Osmanlıspor bu sezon futbolcuyu vermez hedefleri varken.
Seneye almak istesek bile kim bilir nekadar fiyat isterler bunun için. 10 milyon euro vermem mesela buna

Neyi bekliyoruz cevabı için ne bileyim aklıma ilk transfer penceresi açılması geliyor mesela.
Osmanlıspor bu sezon futbolcuyu vermez hedefleri varken.
Seneye almak istesek bile kim bilir nekadar fiyat isterler bunun için. 10 milyon euro vermem mesela buna

Devre arası takımda istediği 2 oyuncuyu seçsinler üstüne 4.5 verelim ki Bruma-Tolga-Muslera-Eren haricinde şuan performansları ile vazgeçilmez kimse yok takımda

Devre arası takımda istediği 2 oyuncuyu seçsinler üstüne 4.5 verelim ki Bruma-Tolga-Muslera-Eren haricinde şuan performansları ile vazgeçilmez kimse yok takımda
Sneijderi veriyorsun yani :)
Gerçi onun maaşını ödeyemez bunlar. Takasa sıcak bakarlar mı bilmiyoruz tabiki ama sadece nakit isteniyorsa işimiz zor

Sneijderi veriyorsun yani :)
Gerçi onun maaşını ödeyemez bunlar. Takasa sıcak bakarlar mı bilmiyoruz tabiki ama sadece nakit isteniyorsa işimiz zor

Sneijder'i Osmanlıspor tapusunu verse alamaz orası ayrı ama şuanki performansı ile süperligde anca osmanlı konya'da oynamayı hakediyor maalesef burası bir gerçek
Selçuk+Hamit+Semih+Sabri+Salih+Jem+UmutG+Endoğan+Tarık'ın tapusu'nı verelim komple üstüne ne kadar para isterlerse versinler ben razıyım renktaş :D

Üst Alt