16/17 Sene Sonunda İlk 5'in Puan Durumu Ne Olur? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Sene Sonunda İlk 5'in Puan Durumu Ne Olur?

Gencler,Osmanli,Bjk ve Fb deplasmanlarinin oldugu 16 haftayi 33 puan ile kapatip,bu deplasmanlarin olmadigi 18 haftayi 32 ile kapatmamiz sence mantikli mi?

Bence biz 70 civarini bulacagiz.Sorun bjknin ne kadar toplayacaginda.
Gencler ,Osmanli ,Bjk ,Fb en az ikisinde puan kaybederiz icerde,dususe gecersek takimi tekrar ayaga kaldiracak hoca yok basimizda, hic beklenmedik maclarda bile puan verebiliriz.

Gencler,Osmanli,Bjk ve Fb deplasmanlarinin oldugu 16 haftayi 33 puan ile kapatip,bu deplasmanlarin olmadigi 18 haftayi 32 ile kapatmamiz sence mantikli mi?

Bence biz 70 civarini bulacagiz.Sorun bjknin ne kadar toplayacaginda.

Şu penaltılar olmasa 4-5 puan daha fazla kaybetmiş olabilirlerdi.Bursa maçını kesinlikle alamazlardı penaltılar olmasa,0-0'a bağlanırdı o maç.Trabzon ve Adana'ya da puan bırakabilirlerdi aynı şekilde.Bursa maçını net hakemle aldılar o maç banko 2 puan kayıptı bence.2014-2015'e benzetiyorum ben bu sezonu.3 takım da yarışın içinde,hepsinin farklı farklı zaafları var kötü futbolu var.Fenerbahçe de o sezon ilk yarıda birsürü uyduruktan penaltı almıştı ama bu durum ligin 2. yarısına yansımamıştı.Son haftalarda potada kaldığımız için winnerlığı konuşturup şampiyon olmuştuk.Yine Nisan ayına tutunabilirsek yine şampiyonuz.Şu Konya-Karabük ikilisinde fire vermeden başlamak lazım onun için,4 puan bile makul bir sonuç değil bana göre.Karabük üst üste puanlar kaybediyor bu ara,yakalamışken 3 puanı götürmek lazım.Konya'ya zaten şansımız tutuyor hep.

Bjk 3
Gencler 1
Fb 3
Osmanli 3

diyorum hadi bakalim.
Senin tahminlerine ilave ilk 6 macta Bjkyi yenmek kosulu ile 16 puan hedefi koymak lazim bu sekilde baslarsak sampiyon oluruz ama pek umudum yok.

d5fc797e84da5ca7ba3d9a65cdd6130f.jpg

Bir tarafım diyor ki; Bu vizyonsuz yönetim ve hocası bile olmayan takım ile nasıl şampiyon olacağız; Diğer taraftan ise, kulüp öyle winner kulüp ki bir bakıyorsun çaktırmadan yine şampiyonuz.

Bjk- 76
Fb-74
GS- 68
Başakşehir-65
Osmanlı-59

Besiktas'in sampiyonlugu uzerine kurulmus her sey bu sene. Bu kadar hakem yardimi baska turlu aciklanamaz. Sanirim bu sene de Besiktasi sampiyon yapip seneye 3 yildiz mi yoksa 4. yildiz mi diye kapistiracaklar bunlari. Bize ekmek cikartmazlar bu sene. Seneye ise hoca ve transfer durumuna gore oyunu bozabiliriz.

Besiktas'in sampiyonlugu uzerine kurulmus her sey bu sene. Bu kadar hakem yardimi baska turlu aciklanamaz. Sanirim bu sene de Besiktasi sampiyon yapip seneye 3 yildiz mi yoksa 4. yildiz mi diye kapistiracaklar bunlari. Bize ekmek cikartmazlar bu sene. Seneye ise hoca ve transfer durumuna gore oyunu bozabiliriz.
Rakiplere en cok yardimi basimizdaki nursuz adam yapiyo

LG-LS980 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt