16/17 YF M:1 | Ajax 4-1 Olympique Lyonnais | MS | 3 Mayıs | Tivibu Spor 3 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 YF M:1 | Ajax 4-1 Olympique Lyonnais | MS | 3 Mayıs | Tivibu Spor 3

Beşiktaş'ın maçı kaçta beyler?

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk
21746-besiktas-ozan-in-alternatifini-ariyor.jpg

Fiko ya sorayim dedim ama o da Ajax-Lyon macini izliyor cepten :D

Birden ayağa kalkmak istiyorsak başka seçenek yok gibi görünüyor.

Sen adam gibi bi TD ye adam gibi bi kadro verirsen bak bakalim kalkiyonmu kalkmiyormusun....

FT i su kadronun basina gecir, sanki sampiyon yapacak :s

Adamlarin eline kazmalari veriyoruz ondan sonra basari bekliyoruz... Adam akilli bi futbol akli lagzim bu kulube... Su Sevillaninki veya Monaconunki gibi futboldan futbolcudan anlayan... Profesyonel bi sekilde yonetecek, futboldan anlamayanda karismayacak... Sonra bi futbol planina gore oyuncu alirsin, basari kendiliginden gelir... Haa unutmadan, birazda sabir lagzim tabi ama iste Galatasaray taraftarinda sabir ne gezer

Edit: Mesela futbol direktoru olarak Lucescuyu gecir... TD de Tudor olsun, ben eminim basarili olurlar ama Cenk Ergunle felan olmaz bu is

Son düzenleme:
Sen adam gibi bi TD ye adam gibi bi kadro verirsen bak bakalim kalkiyonmu kalkmiyormusun....

FT i su kadronun basina gecir, sanki sampiyon yapacak :s

Adamlarin eline kazmalari veriyoruz ondan sonra basari bekliyoruz... Adam akilli bi futbol akli lagzim bu kulube... Su Sevillaninki veya Monaconunki gibi futboldan futbolcudan anlayan... Profesyonel bi sekilde yonetecek, futboldan anlamayanda karismayacak... Sonra bi futbol planina gore oyuncu alirsin, basari kendiliginden gelir... Haa unutmadan, birazda sabir lagzim tabi ama iste Galatasaray taraftarinda sabir ne gezer

Sabır genel olarak Türk taraftar profilinde yok.

Şampiyon olur muyduk bilmem,bu kadar kötü olmazdık ama.İçerde derbi vermezdik.

Fatih Terim-Albayrak-Ali Dürüst=Net olarak psikolojik üstünlük bu ligde.

Sabır genel olarak Türk taraftar profilinde yok.

Şampiyon olur muyduk bilmem,bu kadar kötü olmazdık ama.İçerde derbi vermezdik.

Fatih Terim-Albayrak-Ali Dürüst=Net olarak psikolojik üstünlük bu ligde.

Bu kisma hic bi lafim yokta zirt pirt FT de FT denince kicik oluyorum... Dunyada bi ton kulup var mesela Ajax mesela PSV mesela Dortmund veya Leverkusen veya nebileyim iste Newcastle UTD felan... Bunlar basarisiz olunca hep eskiyemi donuyorlar? Hayir ama 1-2 yil basarisizliktan sonra (Newcastle dustu, onu ayri tutuyorum ama tekrar PL e cikinca tekrar cok can yakacak ve bundanda eminim) tekrar bi cikis yapip ambargoya basliyorlar.... Bizde boyle olmamiz lagzim... FT oldukten sonra ne bok yiyecegiz ayiptir soylemesi? Bi cozum uretmek gerek, hep geriye donulmez bence

[/B]

Bu kisma hic bi lafim yokta zirt pirt FT de FT denince kicik oluyorum... Dunyada bi ton kulup var mesela Ajax mesela PSV mesela Dortmund veya Leverkusen veya nebileyim iste Newcastle UTD felan... Bunlar basarisiz olunca hep eskiyemi donuyorlar? Hayir ama 1-2 yil basarisizliktan sonra (Newcastle dustu, onu ayri tutuyorum ama tekrar PL e cikinca tekrar cok can yakacak ve bundanda eminim) tekrar bi cikis yapip ambargoya basliyorlar.... Bizde boyle olmamiz lagzim... FT oldukten sonra ne bok yiyecegiz ayiptir soylemesi? Bi cozum uretmek gerek, hep geriye donulmez bence

Eskiden nasıl Gündüz Kılıç,Brian Birch,Derwall,Denizli falan olduysa yine gelir birileri.Şu an Fatih Terim dönemi.

Üst Alt