#16 Cédric Carrasso - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Cédric Carrasso

Belki de sampiyonluk bu adamin transferi sayesinde olacak..

Ve muhtemel bir sakatlik, ceza durumunda kabus gormeyecegiz; Bizi Eray kazmasindan kurtardi..

152.jpg

Hayırlı olsun camiamıza. Tecrübeli, kaliteli bir kaleci. Fransız olması ayrı bir artı tabiki.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Önümüzdeki birkaç hafta ilk 11'de başlaması, hem performansını değerlendirmek hem de kimsenin vazgeçilmez olmadığını göstermek adına faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Önümüzdeki birkaç hafta ilk 11'de başlaması, hem performansını değerlendirmek hem de kimsenin vazgeçilmez olmadığını göstermek adına faydalı olacaktır diye düşünüyorum.
Lig maclari icin bu imkansiz Muslera sakatlanmadigi veya cezali duruma dusmedigi surece, gerek de yok kupa maclarinda oynar artik. Yedek kaleci sonucta.

Yan top bilgisi iyi mi bilmiyorum ama muslerayı çalıştırsa bu konuda hoş olur. muslera da onu penaltı hususunda filan bilgilendirir WİN-WİN yani.

Yan top konusunda bana göre Volkan Demirel tartışmasız ligin en iyisidir. Son dönemde kötü durumda önceden yan toptan neredeyse hiç yemezdi. Çıkıp alırdı topu.

Carrasso buraya yedek kalacağını bilerek geldi zaten. Bu riske girilmez. Sezon başını bile geçirmedi.

Üst Alt