17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D

28221.jpg

Serdar'in yerine Ahmet olabilir. Baska alternatif yok zaten.​
sinani birak

ryan donka bak

yarin macimiz var ama dogru düzgün kimse bu konuya bisey yazmiyor.

Hakkaten cantada keklik degil bu mac. Hele hele konusulan kadrolarla asla degil.

Allah sonumuzu hayr eylesin. Allah Tromsölerden, Karpaty Lvivlerden, Helsingborglardan korusun.

Müsabakanın oynanacağı Jamtkraft Arena'nın zemininin suni çim olması nedeniyle sarı-kırmızılı oyuncular, bu şartlara uygun kramponlarla sahada yer alacak.

Galatasaray, son olarak 2014-2015 sezonu Şampiyonlar Ligi grubunda Kazakistan'ın Astana ekibiyle, Astana Arena'nın suni çim zemininde maça çıkmış ve müsabaka 2-2 sonuçlanmıştı.(Beinsports)

Bu forumda bazılarının psikolojik sıkıntıları var diye düşünüyorum bazen, zira birine duyduğu kin yüzünden Galatasaray kaybetsin, yenilsin istiyor. Akıl sesi şöyle diyor olmalı; Hahaha ben dedim, bak çıktı. Benim dediğim doğru zaaaaaa XD

Bir kendinize gelin, Galatasaray kaybetsin mi istiyorsunuz. Kişisel hırsları için bunu yapanlar bence derhal taraftarlıktan istifa etmeli.

gomis ve maicon hariç geçen sene ile aynı kadro olduğu için ve rakibin hazır bir kuzey avrupa takımı olmasını göz önüne alırsak çok zor bi maç olacak gibime geliyor. mağlubiyet gelirse şaşırmam

Üst Alt